Systemy godzinowe na FW20 w październiku 2019.
System 1 uzyskał 167 pkt. brutto, a System 3, 230 pkt brutto. Subskrypcja jest otwarta. »

Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Oznaczenia fal Elliotta dla SP500 wg EWI.
2010-03-18 01:45
Czyli największego i najbardziej znanego serwisu poswięconego analizie elliotowskiej: Co widzimy? Brak oznaczeń od marca 2009(sic!). Znów "most wanted" P3 w dół się spóźniła. Abonenci serwisu AES wiedzą dlaczego - patrz oznaczenia dla DJIA Long Term w serwisie. Tak na marginesie subskrybcja EWI kosztuje 59 USD miesięcznie... Pozdrawiam LeM »


Social Mood Determines Social Events (also in pop culture) czyli popkultura a fale Elliotta.
2010-02-21 00:53
W nawiązaniu do poprzedniego artykułu zapraszam do obejrzenia fantastycznego dokumentu nt. powstania i historii muzyki elektronicznej - Synth Britania. Temat niby niezwiązany z profilem serwisu ale tylko pozornie. Jak wiemy z poprzedniego artykułu istnieje teoria, że to nastroje społeczne kreują rzeczywistość jaka nas otacza. Nie tylko w aspekcie ekonomicznym, czy socjoekonomicznym, ale również w dziedzinie kultury,... »


History's Hidden Engine czyli nastroje społeczne a fale Elliotta.
2010-02-07 01:50
Witam, Na stronie Socionomics Institute ukazał się obszerny raprot Roberta Prechtera na temat zmian trendów popkulturowych jako wskaźnika zmian nastrojów społecznych oraz ich wpływu na zachowanie się indeksów giełdowych. Raport dostępny jest po zalogowaniu się na stronie, pod adresem: http://www.socionomics.net/protected/new-resources/Default.aspx Dla tych, którym nie chce się czytać, większość tez jest pokazana w filmie... »


Kwadratura Saturna i Plutona
2010-01-26 01:40
Kwadrat Saturn/Pluton Obie planety nie pozwalają na regulację zegarków, gdyż Saturn często działa z opóźnieniem, a Pluton pod powierzchnią, zmuszając do małych niewidocznych ustępstw, otwiera nam oczy budząc w całkowicie nowej rzeczywistości bez możliwości powrotu. Zza Styksu się nie wraca. Działanie Plutona jest długotrwałym procesem i jeśli porównać aspekty planet z Saturnem, to Pluton ze swoimi konsekwencjami... »


Jowisz w Rybach
2010-01-26 01:13
Jowisz do Ryb wchodzi, zatem w ramach dobrego uczynku zamieszczam artykuł z nadzieją na jego rozwinięcie.   Jowisz wchodzi do Ryb 18.01 - 6.06.2010 i powraca doń 9.09.2010 - 22.01.2011. Czyli prawie na okrągły rok z kwartalną wizytą w Baranie. Ten Baran po drodze związany jest z retrogradacyjnym zamieszaniem. Ale do rzeczy. Jowisz jak wiecie, przynosi rozrost, optymizm, nadarzające się okazje i przesadę, jest planetą... »


Wstępniak do Fusów na tydzień 04'10 (18- 24 stycznia)
2010-01-24 03:51
Publikacja dla subskrybentów z 17.01.2009 Na początku, tytułem wstępu dla subskrybentów pełnej wersji krótki komentarz dotyczący ogólnej sytuacji falowej na rynkach akcji. Otóż na wielu wykresach obserwuję formacje szczytowe w formie klina lub klasycznej piątki wzrostowej, która wg oznaczeń jest ostatnią falą w sekwencji wyższego rzędu. Są co prawda rynki, gdzie może to być dopiero koniec fali trzeciej ale ze... »


Fibonacci i Dow Jones
2009-11-21 14:10
W ostatnim Elliott Wave Theorist Robert Prechter prezentuje ciekawe zależnosci Fibonacciego pod względem czasu trwania i długości poszczególnych fal w ruchu od szczytu w 2007. Wykres dzięki uprzejmości Elliott Wave International. Okazuje się, że DJIA zniósł 50% spadków od szczytów wszech czasów w czasie stanowiącym dokładnie połowę tego ile zajęły całe spadki. Wskazuje to na identyczną dynamikę obu ruchów,... »


Szum informacyjny
2009-10-30 19:05
Po czwartkowych wydarzeniach zaroiło się na forach i blogach od komentarzy. Pojawiły się setki wersji rozwoju wydarzeń i oznaczeń fal. Wpisy w stylu „ Jak dla mnie mamy 2360 na bazowym z automatu” lub „ten ruch w górę nie może być chyba czwórką „ nie były odosobnione. Co z tego gardłowania zostało widać dokładnie dziś, czyli w piątek.... Tymczasem abonenci serwisu otrzymali wykres... »


Amerykański fraktal
2009-10-24 04:07
Jak już wielokrotnie na łamach serwisu pisałem Teoria Fal Elliotta jest modelem postulującym fraktalny charakter ruchów na rynkach finansowych. Mniejsze formy są powtarzane przez wielokrotnie większe o takim samym lub bardzo podobnym kształcie. Stąd stopnie fal niższego rzędu formują podobne w charakterze fale wyższego rzędu, itd. W tym artykule chcę pokazać ciekawą obserwację jaką poczynił jeden z subskrybentów serwisu... »


Trójkąty
2009-10-14 22:22
Gra na samych trójkątach to zabawa dla zwolenników ekstremalnych emocji. Ruchy od bandy do bandy, często przerywane lukami w obie strony. Kilkudziesięciopunktowy zysk jest znoszony następnego dnia luką. Taki sam zysk z otwarcia jest wymazywany w trakcie sesji. Sport dla daytraderów obdarzonych pokaźnym łutem szczęścia. Grający pozycyjnie nie mają czego szukać wewnątrz formacji. Co innego wybicia. Te są szybkie,... »


[1]      «      33   |   34   |   35   |   36   |   37   |   38   |   39      »      [39]