Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Australijski fraktal 2
2010-06-16 20:15
Witam, Obiecałem jakiś czas temu, że będziemy na łamach serwisu AstroElliottSurfing śledzić losy fraktali na australijskim indeksie AS30 zwanym zwyczajowo All Ordinarities. Pierwszy artykuł im poświęcony można znaleźć tu: Australijski Fraktal Przypominam, że pierwszy wykres to historyczny kurs indeksu w interwale miesięcznym. Widzimy dwie struktury bardzo podobne do siebie, które wg mnie można... »


Deflacja w USA - kolejny bezpłatny raport serwisu EWI
2010-05-03 11:57
  Na stronie Elliott Wave International   ukazał się bezpłatny raport dotyczący deflacji w USA. Raport dostępny jest po zarejestrowaniu się w klubie EWI. Rejestracja jest bezpłatna. Pozdrawiam LeM »


Marsz protestacyjny na Wall Street przeciw... bankom.
2010-05-01 00:36
Dziś około stu demonstrantów wdarło się do siedziby banku JP Morgan Chase żądając spotkania z CEO. Poand 10 000 innych osób demonstrowało na ulicy. Jest to kolejny dowód na tąpniecie w nastrojach społecznych za Oceanem spowodowane recesją. Nietrudno domyśleć się kogo lud pracujący obwinia za obecną sytuację.  Oto kilka przykładów delikatniejszych określeń: „These guys are like pirates”,... »


European Debt: An Elliott Wave Perspective
2010-04-29 22:30
Na stronie Elliott Wave International   właśnie ukazał się bezpłatny raport dotyczący długu najbardziej zadłużonych krajów europejskich, jego wpływu na przyszłość Wspólnoty Europejskiej oraz jej waluty - Euro. Na przykładzie dwóch najbardziej zagrożonych bankructwem krajów, Grecji i Portugalii, układów fal Elliotta dla indeksów lokalnych giełd akcji i obligacji autorzy rysują mroczną przyszłość dla... »


Astrologia finansowa bliżej mainstream'u?
2010-04-05 13:35
W wielkanocnym wydaniu Parkietu ukazał się artykuł na temat astrologii finansowej autorstwa Grzegorza Siemionczyka. Nareszcie coś bez sensacji, czarnych kotów i szklanych kul. Zachęcam do przeczytania . Syriusz 5.04.2010 13.49 P.S. Astrologia finansowa za darmo c.d. »


Moje przemyślenia na temat geometrii.
2010-04-02 10:23
Moje przemyślenia na temat geometrii. Moje przemyślenia na temat geometrii. Rynek jest determinowany przez siły popytu i podaży. Nikt nie wie na dobrą sprawę co się wydarzy – trzeba być przygotowanym na różne scenariusze. Gracze wbrew pozorom nie są przygotowani na nieuporządkowany rynek. Aby skutecznie zarabiać pieniądze muszą poruszać się według określonych zasad. Szczególnie dotyczy... »


Oznaczenia fal Elliotta dla SP500 wg EWI.
2010-03-18 01:45
Czyli największego i najbardziej znanego serwisu poswięconego analizie elliotowskiej: Co widzimy? Brak oznaczeń od marca 2009(sic!). Znów "most wanted" P3 w dół się spóźniła. Abonenci serwisu AES wiedzą dlaczego - patrz oznaczenia dla DJIA Long Term w serwisie. Tak na marginesie subskrybcja EWI kosztuje 59 USD miesięcznie... Pozdrawiam LeM »


Social Mood Determines Social Events (also in pop culture) czyli popkultura a fale Elliotta.
2010-02-21 00:53
W nawiązaniu do poprzedniego artykułu zapraszam do obejrzenia fantastycznego dokumentu nt. powstania i historii muzyki elektronicznej - Synth Britania. Temat niby niezwiązany z profilem serwisu ale tylko pozornie. Jak wiemy z poprzedniego artykułu istnieje teoria, że to nastroje społeczne kreują rzeczywistość jaka nas otacza. Nie tylko w aspekcie ekonomicznym, czy socjoekonomicznym, ale również w dziedzinie kultury,... »


History's Hidden Engine czyli nastroje społeczne a fale Elliotta.
2010-02-07 01:50
Witam, Na stronie Socionomics Institute ukazał się obszerny raprot Roberta Prechtera na temat zmian trendów popkulturowych jako wskaźnika zmian nastrojów społecznych oraz ich wpływu na zachowanie się indeksów giełdowych. Raport dostępny jest po zalogowaniu się na stronie, pod adresem: http://www.socionomics.net/protected/new-resources/Default.aspx Dla tych, którym nie chce się czytać, większość tez jest pokazana w filmie... »


Kwadratura Saturna i Plutona
2010-01-26 01:40
Kwadrat Saturn/Pluton Obie planety nie pozwalają na regulację zegarków, gdyż Saturn często działa z opóźnieniem, a Pluton pod powierzchnią, zmuszając do małych niewidocznych ustępstw, otwiera nam oczy budząc w całkowicie nowej rzeczywistości bez możliwości powrotu. Zza Styksu się nie wraca. Działanie Plutona jest długotrwałym procesem i jeśli porównać aspekty planet z Saturnem, to Pluton ze swoimi konsekwencjami... »


[1]      «      47   |   48   |   49   |   50   |   51   |   52   |   53      »      [53]