Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Szum informacyjny
2009-10-30 19:05


Po czwartkowych wydarzeniach zaroiło się na forach i blogach od komentarzy. Pojawiły się setki wersji rozwoju wydarzeń i oznaczeń fal. Wpisy w stylu „ Jak dla mnie mamy 2360 na bazowym z automatu” lub „ten ruch w górę nie może być chyba czwórką „ nie były odosobnione. Co z tego gardłowania zostało widać dokładnie dziś, czyli w piątek....

Tymczasem abonenci serwisu otrzymali wykres z poniższym opisem w środę:


Zakładam, że jutro (czwartek) zakończymy podfale iii Minute. Jej zasięg wyznaczam z równości fal Minuette 1 i 5 na poziomie 2280-2270. Następnie powinniśmy wykreślić fale iv Minute. Fala ta powinna dotrzeć w obszar fali czwartej niższego rzędu, a następnie powinna zostać wykreślona fala v. Jej zasięg wyznaczam analogicznie z równości i = v Minute. Całość więc powinna zakończyć się w okolicach 2250-2240 czyli w bezpośredniej bliskości wzrostowej kreski zaznaczonej na wykresie.”


 

Okazało się, że dołek fali iii wyznaczony został 7 pkt poniżej opisanego poziomu, fala iv wyszła ponad obszar fali iv niższego rzędu o ok. 10 pkt i zawrócono zgodnie z opisem. Resztę dopisze życie.
Ocenę wartości rzetelnej analizy i „szumu informacyjnego” tworzonego przez uczestników dyskusji pozostawiam czytelnikowi. Ja twierdzę, że
notacja, na którą kładzie się pieniądze może być tylko JEDNA. Jeżeli jest grana to zarabiamy, jeśli nie to stopy i kreślimy scenariusz od nowa. Inaczej nigdy nie zawrzemy transakcji.
Akademickie dyskusje prowadzą teoretycy nie praktycy. Ci pierwsi często nie mają nawet rachunku inwestycyjnego w biurze maklerskim.

Pozdrawiam

LeM


< Wstecz