Systemy godzinowe na FW20 w październiku 2019.
System 1 uzyskał 167 pkt. brutto, a System 3, 230 pkt brutto. Subskrypcja jest otwarta. »

Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 13'2018.
2018-03-25 14:35

 

 

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Na APPLE sytuacja wyjaśniła się. Kreślona jest nadal fala (2) Int. w formie Flat, a w niej podfala C Minor. Powinna zejść w okolice dołka fali A Minor, a idealnie nieco poniżej.

Z indeksów amerykańskich tym razem SP500. Pisałem w zeszłym tygodniu, przy okazji NQ, że rynek jest na poziomie decyzyjnym co do wykreślenia impulsu wzrostowego (5) Int. Rynek odjął decyzję i nie wykreślił impulsu. Oznacza to kreślenie fali (4) Int. w jakiejś formie. Prawdopodobny trójkąt lub Flat. Ten drugi tym korekty ma większy zasięg spadków, bo fala C może zejść poniżej dołka fali A. W trójkącie nie powinno to się zdarzyć (poza bardzo rzadkim trójkątem rozszerzającym się).

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" chciałbym pokazać moją prognozę z początku listopada, dotyczącej kursu PKN. Jak widać obecnie zbliżamy się do zasięgu prognozowanych wtedy spadków:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

W Azji i Oceanii wybrałem indeks z Australii, czyli AOR. Tu, zgodnie z prognozą, przebita została wzrostowa linia trendu i kreślona jest spadkowa fala trzecia, bądź c:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu Walut ponownie Loonie, czyli para USD/CAD. Tu fala 5 Minuette zakończyła się na pierwszym typowym zasięgu, czyli 5=62% x 1. Obecnie impuls wzrostowy jest korygowany. Korekta powinna mieć trzy fale abc i znieść przynajmniej 50% impulsu wzrostowego:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" wykres kontraktów na ropę typu Light, czyli CL.F. Tu kurs, zgodnie z prognozą, wyszedł górą z korekty horyzontalnej. Obecnie pytaniem jest czy owa korekta była trójkątem, czy nie. Jeśli była to cały ruch będzie trójfalowy, jeśli nie, to jest szansa na pięciofalowy impuls:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz