Systemy godzinowe na FW20 w październiku 2019.
System 1 uzyskał 167 pkt. brutto, a System 3, 230 pkt brutto. Subskrypcja jest otwarta. »

Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 16'2018.
2018-04-15 15:25

 

 

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z indeksów amerykańskich ponownie SP500. Tu, przypomnę, opcja niedźwiedzia zakłada wykreślenie trójkąta kontynuacyjnego (b) Int. a następnie spadkowej fali (c) Int. Układ dotarł do bandy i stoi przed testem, bowiem nowe maksima go zanegują. Aby był realizowany konieczne jest wykreślenie impulsu spadkowego, a następnie poprawienie minimów. Każde wyjście ponad ostatnie maksima zaneguje notację.

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" wybrałem nasze kontrakty na indeks W20. Tu zakładałem korektę wzrostową (x) Int. Początkowo w formie Flat, ale szybko się okazało, że będzie to układ złożony WXY Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

W Azji i Oceanii wybrałem indeks Hang Seng z Hong-Kongu, gdzie zakładam kreślenie trójkąta jako fala 4 Minor, a w nim wzrostowej fali d Minute. Fala ta jest w budowie. Powinna dotrzeć do spadkowej kreski. Tam powinna pojawić się spadkowa fala e Minute w 4 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu Walut krajowa para EUR/PLN, gdzie zakładałem silne spadki związane ze złożeniem fal trzecich. Ruch jak widać rozkręca się, ale nie są to jeszcze pionowe spadki w panice, zatem nie jest zakończony:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" wykres kontraktów na kukurydzę, gdzie zakładam trójkąt jako fala 4 Minuette w impulsie wzrostowym. Do wykreślenia jest podfala e w tym trójkącie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz