Systemy godzinowe na FW20 w październiku 2019.
System 1 uzyskał 167 pkt. brutto, a System 3, 230 pkt brutto. Subskrypcja jest otwarta. »

Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 19'2018.
2018-05-06 14:49

 

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji. Z powodu przerwy majówkowej i braku wpisu w zeszłym tygodniu, pierwsze wykresy są sprzed 2 tygodni. Pokazuję również ujęcie na większym interwale niż zwykle.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z indeksów amerykańskich wybrałem ponownie DJIA, gdzie zakładany trójkąt ABCDE nadal był kreślony. Dwa tygodnie temu zakładałem wykreślenie fali E Minor, która obecnie musi być już zakończona:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" tym razem CAC40, gdzie zakładałem kreślenie fali D Minor w trójkącie ABCDE. Fala ta jest nadal w budowie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

W Azji i Oceanii ponownie indeks Hang Seng z Hong-Kongu, gdzie  kreślona jest była fala e Minute w 4 Minor. Fala ta musi się już zakończyć. Zejście na nowe minima zaneguje formację trójkąta:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu Walut wybrałem EDKA, czyli parę EUR/USD. Tu zakładałem wykreślenie spadkowej fali c Minute z Zigzagu abc, lub fali trzeciej w większym impulsie spadkowym. Na razie nadal można zakładać falę c, ale dalszy spadek będzie już wskazywał na kreślenie trzeciej fali w impulsie spadkowym:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" ponownie wykres kontraktów na kukurydzę, czyli ZC.F. Tu zakładam zakończenie trójkąta jako fala 4 Minuette, i wykreślenie fali 5 Minuette. Fala ta została wykreślona i może się już kończyć:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz