Systemy godzinowe na FW20 w październiku 2019.
System 1 uzyskał 167 pkt. brutto, a System 3, 230 pkt brutto. Subskrypcja jest otwarta. »

Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 29'2018.
2018-07-15 20:28

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn i Pd." wybrałem kontrakty na DJIA, gdzie zidentyfikowałem formację opisywaną przez Glenna Neely jako Non-Limiting Triangle (podobna była na SP500 i NQ), a więc trójkąt który kończy złożony układ korekcyjny, a z którego następuje wyjście w odwrotnym kierunku do wejścia. Non--limiting dlatego, że nie ma technicznych zasięgów dla wybicia. Jak widać formacja na razie pracuje bardzo dobrze, przy czym SP500 jest już przy szczycie fali D Minor., a NQ dawno ten poziom przekroczył:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" wybrałem kontrakty na indeks CAC40, gdzie zakładałem zakończenie fali E Minor i kolejną falę wzrostową. Na razie kierunek się zgadza, ale do potwierdzenia hipotezy brakuje choćby przebicia spadkowej linii trendu, nie mówiąc już o nowych maksimach. Wszystko w swoim czasie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

W "Azji i Oceanii" popatrzmy tym razem na japoński NIKKEI, gdzie zakładałem zakończenie korekty spadkowej i powrót do wzrostów. Tu, podobnie jak na CAC40, kierunek się zgadza, ale potwierdzenia nie ma. Co prawda spadkowa kreska została przebita, ale ruch wzrostowy na razie jest trójfalowym Zigzagiem. Do pełni szczęścia brakuje więc kolejnej fali wzrostowej, która utworzy impuls i potwierdzi trend wzrostowy:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu Walut wybrałem EDKA, czyli parę EUR/USD, gdzie zakładam kreślenie trójkąta abcde Minuette. W trójkącie tym miała pojawić się spadkowa fala d Minuette. Fala ta pojawiła się. Co więcej dotarła do 62% zniesienia fali c, co jest wystarczające do stawiania hipotezy o jej zakończeniu. Ja jestem trochę ostrożniejszy, bo typowe zniesienie w trójkącie to 78%-88%, więc na razie zakładam kontynuację fali d do ww. zasięgów. Obecne podejście wzrostowe traktuję jako fala b lub x w d Minuette:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" wykres kontraktów na COPPER, czyli HG.F. Tu wykres na interwale 60 min, a więc wyższym i bez strategii gry. Tu wciąż liczę na fale C Minor. Potwierdzeniem będzie przełamanie spadkowej kreski. Na razie jednak byki nawet z tym nie mogą sobie dać rady. Czekamy na L na poziomach decyzyjnych:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz