Systemy godzinowe na FW20 w październiku 2019.
System 1 uzyskał 167 pkt. brutto, a System 3, 230 pkt brutto. Subskrypcja jest otwarta. »

Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 30'2018.
2018-07-22 20:50

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn i Pd." tym razem brazylijska BOVESPA, gdzie zakładałem korektę impulsu spadkowego w postaci fali B Minor. Obecnie fala ta powinna się kończyć i powinna pojawić się fala C Minor (4) Int. Alternatywnie fala (4) może przybrać formę horyzontalną, w postaci trójkąta. W takim wypadku obecne podejście wzrostowe powinno być kontynuowane przynajmniej do zniesienia 78% fali spadkowej.

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" obserwujemy dalej kontrakty na indeks CAC40, gdzie można zakładać koniec pierwszego impulsu wzrostowego od dołka i korektę jako fala druga. Obecnie powinna pojawić się wzrostowa trójka:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

W "Azji i Oceanii" zaglądamy do Australii na indeks AOR. Tu ruch obecnie wygląda na impuls wzrostowy, a więc realizowana jest wersja główna oznaczeń:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Walut" obserwujemy nadal EDKA, czyli parę EUR/USD, gdzie zakładałem wykreślenie wzrostowej fali e w trójkącie. Fala ta ma miejsce do szczytu fali c Minuette. Wyższe wyjście będzie negowało trójkąt kontynuacyjny, na rzecz Non-Limiting Triangle. Szczegóły i rozpiska tego drugiego układu w serwisie:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" wykres kontraktów na CORN, gdzie zakładałem odwrócenie tendencji spadkowej. Na razie hipoteza się sprawdza:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz