Systemy godzinowe na FW20 w kwietniu 2019.
System 1 uzyskał 28 pkt. brutto, a System 3 26 pkt brutto. Subskrypcja jest otwarta. »

Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 41'2018.
2018-10-07 23:49

 

 

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn i Pd." tym razem zaglądamy na indeks Russell 2000, gdzie wyznaczony zasięg dla fali (5) Int. wydaje się działać. Obecnie indeks będzie się mierzył z linią trendu wzrostowego od początku 2016 roku. Jego przełamanie będzie oznaczać korektę, co najmniej stopnia Primary.

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" zerkamy na kontrakty na DAX, czyli DY.F, gdzie zakładałem korektę impulsu wzrostowego, z zasięgiem na 62% zniesieni tego impulsu. Obecnie kurs dotarł już do tego zniesienia i jest to ostatni dzwonek dla byków, aby się pozbierały. Niższe zejście będzie podejrzane w kontekście impulsowej rozpiski fali wzrostowej, poprzedzającej obecne spadki:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

W "Azji i Oceanii" kontynuacja obserwacji indeksu NIKKEI 225, gdzie miała pojawić się korekta 4 Minuette w v Minute w 3 Minor, w formie trójkąta lub innej horyzontalnej. Korekta pojawiła się, ale jest ostra, co zastanawia, gdyż nie zachowuje reguły o zmienności pomiędzy dwójką a czwórką. To jeszcze nie zamyka kwestii poprawności oznaczeń, ale dalsze zejście spadkowe już może. Wejście kursu w zakres fali 1 Minuette w v Minute będzie oznaczało zakończenie fali 3 Minor na ostatnim szczycie i kreślenie korekty 4 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja

Z działu "Waluty" tym ponownie Edek, czyli para EUR/USD, gdzie zakładałem wykreślenie fali c Minuette w korekcie typu Flat. Obecnie korekta jest kompletna i walor powinien wykreślić kolejną falę wzrostową:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontraktów na Copper, czyli HG.F, gdzie możliwe jest wykreślenie trójkąta b Minute. W takim układzie powinna być kreślona fala d Minuette, z zasięgiem na dolnej bandzie formacji. Układ zostanie zanegowany w przypadku wykreślenia impulsu wzrostowego, w ruchu od ostatniego dołka, co ciągle jest możliwe. W tym tygodniu ujęcie na interwale godzinowym:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

PS2. Nie udało mi się przygotować raportu ze skuteczności systemów we wrześniu. Raport na pewno pojawi się w nadchodzącym tygodniu, ale nie wiem którego dnia. Postaram się jak najszybciej, ale zwaliło mi się trochę prywatnych spraw na głowę.

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz