Systemy godzinowe na FW20 w kwietniu 2019.
System 1 uzyskał 28 pkt. brutto, a System 3 26 pkt brutto. Subskrypcja jest otwarta. »

Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 40'2018.
2018-10-07 23:50

 

 

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn i Pd." tym razem zaglądamy na kontrakty na SP500 czyli SP.F, gdzie mogła zakończyć się fala v Minute w 3 Minor i rozpocząć korekta 4 Minor. Do realizacji prognozy konieczne są dalsze spadki. Na razie ciągle możliwe jest oznaczenie fali v Minute w 3 Minor jako klina kończącego, z brakującą falą wzrostową. Przełamanie wzrostowej kreski, której byki broniły pod koniec tygodnia zdejmie tę alternatywę ze stołu:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" zerkamy na kontrakty na CAC40, czyli MX.F, gdzie zakładałem wykreślenie piątej fali wzrostowej w impulsie i Minute. Wchodziły w grę dwa zasięgi 5=62%x1 i 5=1. Zrealizowano (z trudem) ten pierwszy:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

W "Azji i Oceanii" kontynuacja obserwacji indeksu NIKKEI 225, gdzie powinna pojawić się korekta 4 Minuette w impulsie v Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja

Z działu "Waluty" tym razem Edek, czyli para EUR/USD, gdzie zakładałem zakończenie fali b Minuette i wykreślenie fali c Minuette, w korekcie typy Flat jako fala ii Minute. Fala c Minuette jest w budowie:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontraktów na Copper, czyli HG.F, gdzie możliwe jest wykreślenie trójkąta b Minute. W takim układzie powinna być kreślona fala d Minuette, z zasięgiem na dolnej bandzie formacji. Układ zostanie zanegowany w przypadku wykreślenia impulsu wzrostowego, w ruchu od ostatniego dołka, co ciągle jest możliwe:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

PS2. Wstępnie podliczyłem wyniki systemów godzinowych na FW20 we wrześniu. Miesiąc był fatalny. System1 poniósł stratę w wys. 97 pkt., natomiast System3 w wys. 62 pkt. Dla Systemu wiodącego to pierwsza strata miesięczna w tym roku. W zeszłym roku była jedna i również we wrześniu. Pełny raport za tydzień.

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz