Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 47'2018.
2018-11-18 20:41

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn i Pd." tym razem wykres kontraktów na DJIA, czyli YM.F, gdzie zakładam kreślenie trójkąta kontynuacyjnego. Na DJIA lepiej wygląda trójkąt z opcją wyjścia górą. Na SP500 i NQ trójkąt wygląda lepiej jako korekta w spadkach (fala (b) lub (x)). Na razie trudno orzec, która z tych opcji będzie zrealizowana. W każdym razie przez jakiś czas czekają nas ruchy o gasnących oscylacjach:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" zerkamy na kontrakty na CAC40, czyli MX.F, gdzie zakładałem wykreślenie fali drugiej w impulsie, z zasięgiem pomiędzy 50% a 62% zniesieniu jedynki. Zasięg został zrealizowany. Ostatnia fala spadkowa przypomina klin kończący. Czy nastąpi wyjście górą, przekonamy się w nadchodzącym tygodniu:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

W "Azji i Oceanii" powracamy do obserwacji japońskiego NIKKEI, gdzie zakładałem zakończenie fali 4 Minor, lub jej kontynuację w układzie złożonym wxy. Obecnie chyba bliżej to tej drugiej opcji, ale nadal sprawa jest otwarta:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja

Z działu "Waluty" tym razem Kiwi czyli  para NZD/USD. Tu prognozowałem korektę iv Sub w impulsie 1 Minuette, a następnie wyjście górą jako fala v Sub w 1 Minuette. Okazało się że bykom wystarczył Zigzag jako fala iv i po jego wykreśleniu wymalowano od razu fale v Sub. Fala ta dotarła już do typowego zasięgu v=i, więc można oczekiwać zakończenia fali 1 Minuette i rozpoczęcia korekty 2 Minuette:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontraktów na ropę kukurydzę, czyli ZC.F, gdzie zakładałem spadkową falę d Minuette w trójkącie b Minute. Fala ta jest w budowie i nie jest jeszcze zakończona. Powinna w okolice wzrostowej kreski, która stałaby się dolną bandą trójkąta, o ile tam wyznaczony zostanie dołek fali d:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz