Systemy godzinowe na FW20 w marcu 2019.
System 1 uzyskał 86 pkt. brutto, a System 3 131 pkt brutto. Subskrypcja jest otwarta. »

Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 48’2018.
2018-11-25 22:40

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn i Pd." kontynuacja obserwacji kontraktów na DJIA, czyli YM.F, gdzie na zniesieniu 62% fali (b) Int. zakładałem zakończenie fali (c) Int. i rozpoczęcie (d) Int. Niestety fala ta została przedłużona do 88% zniesienia. Tu wykazałem się zbytnim optymizmem, ale niestety prognozowanie zakończenia fal w trójkącie jest obarczone dużą dozą spekulacji. Fale mogą znosić do 50% do 100% poprzedniej fali, a fala (b) nawet więcej. Czy będzie to 62%, czy 78%, czy inny dopuszczalny formalnie poziom to loteria. Najczęściej spotykane zniesienia to zakres od 62% do 78%. Jak widać trójkąt na DJIA typowy nie jest. Nadal jednak uważam, że powinna pojawić się wzrostowa fala (d) Int. Potwierdzeniem jej kreślenia będzie przełamanie spadkowej kreski.

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" zerkamy na krajowy MW40, gdzie zakładałem zakończenie fali 5 Minor, a następnie  wyjście z klina górą. Na razie wyjścia z klina nie ma, a samo zakończenie fali 5 Minor potwierdzone nie jest. Zobaczymy co przyniesie nadchodzący tydzień. Wyjście z klina zgodnie z prognozą powinno skutkować ruchem przynajmniej do jego podstawy:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

W "Azji i Oceanii" kontynuacja obserwacji japońskiego NIKKEI, gdzie realizowana jest opcja poprzednio oznaczona z altem, a więc kontynuacja fali 4 Minor w układzie złożonym wxy. Wyjście ponad szczyt fali x Minute będzie oznaczało kreślenie fali 5 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja

Z działu "Waluty" ponownie Kiwi czyli  para NZD/USD. Tu prognozowałem zakończenie fali 1 Minuette i wykreślenie korekty 2 Minuette. Typowo fale drugie znoszą od 50% do 62% jedynki. I tu znowu trochę loterii, bo typowo nie znaczy zawsze. Fala ta może się na przykład już się zakończyć, bo mamy kompletny podwójny Zigzag od szczytu fali 1 Minuette. Ja na wykresie rozpisuję jednak Flat, z zasięgiem właśnie na 50% zniesieniu: Nowe maksima uznałbym jednak za kreślenie fali trzeciej w impulsie:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontraktów na ropę miedź, czyli HG.F, która znajduje się w średnioterminowym boczniaku, z opcją wyjścia dołem. Zakładam, że to trójkąt, w którym kreślona jest fala e Minuette, również w formie trójkąta. Do jego zakończenia brakuje fal d  Sub i e Sub. Fala d wydaje się być już kreślona:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz