Systemy godzinowe na FW20 w lipcu 2019.
System 1 uzyskał 118 pkt. brutto, a System 3 128 pkt brutto. Subskrypcja jest otwarta. »

Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 49’2018.
2018-12-02 15:48

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn i Pd." kontynuacja obserwacji kontraktów na DJIA, czyli YM.F, gdzie kreślona jest zapowiadana fala C Minor w TR jako (b) Int. Typowe zasięg tej fali to obszar pomiędzy 78% a 88% zniesieniem fali B Minor, ale fala ta ma formalnie miejsce do szczytu fali B. Po jej wykreśleniu powinna pojawić się spadkowa fala D Minor.

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" ponownie zerkamy na krajowy MW40, gdzie mamy wyjście z klina górą, co potwierdza zainicjowanie korekty wzrostowej tego samego stopnia, co ruch spadkowy. Korekta powinna podejść przynajmniej do podstawy klina:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

W "Azji i Oceanii" kontynuacja obserwacji japońskiego NIKKEI, gdzie brak nowych minimów, lub choćby re-testu starych, każe mi zmienić preferencje na układ z trójkątem jako fala 4 Minor. W takim trójkącie kreślona byłaby fala b Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja

Z działu "Waluty" tym razem krajowa para USD/PLN. Tu zakładałem kreślenie impulsu wzrostowego w formie klina kończącego, w którym kreślona miała być podfala 5 Minor. Po ostatnich ruchach lepiej wygląda układ, w którym kontynuowana była fala 4 Minor, w formie trójkąta, a fala 5 Minor dopiero się zaczęła. Powinien to być Zigzag abc Minute lub złożona struktura z rodziny Zigzagów - DZ, TZ:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontraktów na ropę ropę typu Light, czyli CL.F. Tu celowałem z zakończenie fali spadkowej na jednym z dwóch typowych zasięgów dla fali v Minute w C Minor w (b) Int. Tu na razie sprawa jest otwarta, ale są szanse że fala v Minute jest już zakończona. Nadchodzący tydzień będzie rozstrzygający:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

PS. Wstępnie podliczyłem wyniki systemów godzinowych na FW20 w listopadzie. Miesiąc był niezły. System 1 uzyskał 388 pkt. brutto, zaś System 3  210 pkt. brutto. Pełny raport w okolicach 15go grudnia.

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz