Systemy godzinowe na FW20 w lipcu 2019.
System 1 uzyskał 118 pkt. brutto, a System 3 128 pkt brutto. Subskrypcja jest otwarta. »

Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 50’2018.
2018-12-09 15:55

 

 

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn i Pd." kontynuacja obserwacji kontraktów na DJIA, czyli YM.F, gdzie fala C Minor dotarła do prognozowanych zasięgów i zawróciła, kreśląc falę spadkową D Minor. Samo oznaczenie fali D jest na razie hipotezą, bowiem falę C Minor można również oznaczyć impulsowo i w takim wypadku cały układ korekcyjny byłby korektą typu Flat (już zakończoną), a nie trójkątem. Do tej drugiej formacji konieczne jest wykreślenie wzrostowej fali E Minor. Jeśli fala ta się nie pojawi, to korekta horyzontalna zakończyła się na szczycie fali C Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" tym razem nasze kontrakty FW20, gdzie również zakładam średnioterminowy trójkąt, w którym miała zakończyć się fala C Minor (zasięg ok 2350 pkt), i rozpocząć spadkowa fala D Minor. Zasięg fali C Minor został zrealizowany, a przełamanie wzrostowej kreski w piątek wskazuje na początek fali D Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

W "Azji i Oceanii" kontynuacja obserwacji japońskiego NIKKEI, gdzie również rozpatruję trójkąt. Niestety fala b Minute w tej formacji nie osiągnęła typowego zasięgu. Jest krótsza. Spełnia co prawda formalne warunki dla trójkąta, ale znak zapytania nad formacją jednak stawia:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja

Z działu "Waluty" tym razem Loonie, czyli para USD/CAD. Tu zakładałem wykreślenie fali c Sub w 5 Minuette w średnioterminowym klinie kończącym. Rozpatrywałem dwa zasięgi dla c. Pierwszy 62% x a i drugi c=a. Zrealizowano ten pierwszy. Klin jest wypełniony. Piątkowe odwrócenie obiecujące:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontraktów na złoto, czyli GC.F. Metal trochę przyblakły ostatnimi czasy, ale są szansę na przywrócenie blasku, przynajmniej w średnim terminie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

PS2. Raport z systemów ukaże się w poniedziałek bądź wtorek.

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz