Systemy godzinowe na FW20 w lipcu 2019.
System 1 uzyskał 118 pkt. brutto, a System 3 128 pkt brutto. Subskrypcja jest otwarta. »

Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 02’2019.
2019-01-06 16:56

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn i Pd." kontynuacja obserwacji kontraktów na DJIA, czyli YM. Tu zakładałem zakończenie impulsu wzrostowego i wykreślenie korekty spadkowej. Impuls został zakończony, korekta również. Problematyczne jest jednak oznaczenie impulsu. Ostatnia fala w nim jest trochę za krótka w porównaniu z pozostałymi, ale  nowe maksima wyznaczyła, więc formalnie jest poprawny. "Right Look" to inna para kaloszy, dlatego układ wymaga potwierdzenia kolejnymi ruchami falowymi.

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" tym razem kontrakty na CAC40, czyli MX.F. Tu mamy do czynienia z ciekawą formacją klina kończącego, z którego zakładałem wyjście górą. Wybicie nastąpiło. Obecnie, w teorii,  można zakładać ruch co najmniej do podstawy klina:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

W "Azji i Oceanii" ponownie  wykres indeksu Hang-Seng z Hong-Kongu, gdzie pojawiły się nowe minima, ale ciągle jest to za mało by stawiać hipotezę o zakończeniu fali CY Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja

Z działu "Waluty" tym razem Kiwi, czyli para NZD/USD, gdzie zakładałem zakończenie fali spadkowej i przynajmniej solidną korektę wzrostową, i ile nie powrót do ruchu wzrostowego w dłuższym terminie. Do tego drugiego potrzebne jest wyjście z kanału spadkowego, do którego jeszcze trochę brakuje:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontraktów na ropę typu Light, czyli CL.F. Tu zakładałem kontynuację ruchu wzrostowego, co jest realizowane:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

PS2. Wstępnie obliczyłem wyniki systemów godzinowych FW20 w grudniu. Miesiąc był słabiutki. System 1 uzbierał 96 pkt. System 3 - 136 pkt. Pełny raport z wyceną na następny okres za tydzień.

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz