Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 21'2019.
2019-05-19 22:01

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn i Pd." zerkamy po przerwie na brazylijską BOVESPĘ, gdzie przypomnę, rozważam trójkąt jako fala (4) Int. Przez długi okres jednak kurs nie chciał wykreślić fali A Minor w tym trójkącie. W mijającym tygodniu jednak się zdecydował:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" tym razem bratanki, czyli BUX, który przez cały zeszły rok i początek obecnego bił rekordy wszech czasów. Tak na marginesie, na tym tle nasz krajowy parkiet zachowywał się w tym samym okresie katastrofalnie, co jakby nie współgra z rządową propagandą sukcesu. I na BUX jednak pokończyły się fale i rynek dojrzał do korekty wyższego rzędu. Potwierdzenie takowej uzyskamy w przypadku przełamania wzrostowej kreski:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

W "Azji i Oceanii" powracamy do obserwacji  indeksu NIKKEI, gdzie mogła zakończyć się fala ii Minute w impulsie 5 Minor. Impulsu wzrostowego od dołka na razie jednak nie ma, więc możliwa kontynuacja:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja

Z działu "Waluty" tym razem Kabel, czyli  para GBP/USD, gdzie zakładałem spadkową trójkę. I bum. Ruch jest konkretny, a jego dynamika potwierdza notację:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontraktów ropę typu Light, czyli CL.F, gdzie powinna pojawić się wzrostowa fala v Minute w impulsie 1 Minor. Ruch kierunkowy jest, ale potwierdzeniem będą dopiero nowe maksima:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz