Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 03’2020.
2020-01-12 17:00

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." ponownie kontrakty na DJIA, czyli YM.F, gdzie zakładałem korektę 2 Minor, która powinna znieść przynajmniej całą falę v Minute w 1 Minor. Korekta pojawiła się. ale była dużo płytsza. Albo więc rynek wchodzi w okres euforycznych wzrostów, albo cały ruch od października 2019 trzeba oznaczyć jako 9 podfal stopnia Minor i zakończyć falę stopnia Intermediate. Ta druga opcja oznacza grubszą korektę, i pokazana jest na wykresie trzecim:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" ponownie kontrakty na CAC40, czyli MX.F, gdzie zakładałem wybicie z trójkąta iv Sub i nowe maksima. Te pojawiły się, ale tylko na moment. Albo więc ruch w ramach fali v Sub w 5 Minuette będzie kontynuowany, albo fala ta była bardzo słaba i jest już zakończona. Tę drugą ewentualność potwierdzi spadek poniżej dołka fali iv Sub w 5 Minuette.

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z"Azji i Oceanii" ponownie indeks NIKKEI z Tokio, gdzie najprawdopodobniej kreślona jest korekta iv Minute. Jeśli tak, to powinna ona zostać przedłużona w czasie, tworząc na przykład trójkąt:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" tym razem Loonie, czyli para USD/CAD, gdzie zakładałem wykreślenie fali 5 Minuette w ay Minute w AY Minor. Fala ta pojawiła się, ale była bardzo słaba. Obecnie kreślona jest już fala by Minute. Do zakończenia Zigzaga y brakuje jeszcze spadkowej fali cy Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" proponuję ponownie wykres kontraktów na GOLD, czyli GC.F, gdzie zakładam wykreślenie fali 5 Minor w impulsie wzrostowym, z zasięgiem 5=1. Zasięg nie został osiągnięty ale brakowało niewiele. Albo więc ruch będzie kontynuowany, albo pozostanie niedokręcony i jest już po herbacie. Na razie zakładam korektę ii Minute w 5 Minor, w formie ostrego trójfalowego Zigzaga. Jeśli jednak pojawi się tu pięciofalowy impuls, to oznaczać on będzie zakończenie fali 5 Minor na ostatnim szczycie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz