Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 09’2020.
2020-02-23 15:44

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." tym razem chciałbym wyjątkowo pokazać układ na kontraktach na SP500, czyli SP.F, który traktowałem do tej pory jako alternatywny, możliwy do realizacji w przypadku złego rozwoju sytuacji epidemiologicznej. Doniesienia z weekendu niestety nie napawają optymizmem, więc realizacja układu jest coraz bardziej prawdopodobna. Ponad 100 osób zarażonych we Włoszech to już nie przelewki, a do tego osoba do tej pory typowana na chorego "zero", okazała się wolna od wirusa. Włosi więc nadal nie wiedzą jakie jest źródło zachorowań, o końcowej skali epidemii nie wspominając. W Chinach natomiast widać prawdziwy kataklizm jeśli chodzi o dane makro. Na przykład sprzedaż nowych samochodów w pierwszych 15 dniach lutego spadła o ... 92% względem SPLY. To jest dramat.
Co do samego oznaczenia, to zakłada ono potężną korektę typu Flat, w której zakończyła się fala B Primary (niemal idealnie w czasowych ramach przewidzianych na jej budowę) i rozpoczęła C Primary. Typowy zasięg tej fali, to okolice dołka fali A Primary, a często trochę niżej. Taki ruch sprowadziłby indeksy do poziomów z końca 2018 roku. Podobne formacje można rozpisać na DJIA i NASDAQ:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" tym razem kontrakty na CAC40, czyli MX.F, gdzie w dłuższym okresie zakładałem zakończenie fali D Primary, w długookresowym trójkącie (rozpoczętym w 2000 roku) i początek fali E Primary. Jak wiadomo fale E w trójkątach często powstają pod wpływem niespodziewanego negatywnego newsa lub zdarzenia. Pasuje do obecnej sytuacji jak ulał:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z"Azji i Oceanii" tym razem indeks Hang-Seng z Hong Kongu, gdzie układ falowy sugeruje solidną falę spadkową:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" tym razem krajowa para USD/PLN, gdzie również spokojnie nie jest. Układ falowy zakłada kontynuację fali iii Minute w 3 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" proponuję  tym razem wykres kontraktów na GOLD, czyli GC.F, które reaguje typowo do obecnej sytuacji, czyli rośnie. Pierwszy typowy zasięg dla fali 5 Minor został osiągnięty. Nie oznacza to bynajmniej, że ruch musi się tu zakończyć. Może, ale nie musi:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz