Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 17’2020.
2020-04-19 19:25

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." wykres kontraktów na SP500, czyli SP.F, gdzie zakładałem kreślenie fali 3 Minor w impulsie wzrostowym. Fala ta już się zakończyła i wykreślony został trójkąt. Ta formacja w tym miejscu może tylko oznaczać falę  4 Minor. Wyjście w formacji górą potwierdza falę 5 Minor. Po jej zakończeniu powinna pojawić się większa korekta:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" kontrakty na WIG20, czyli FW20, gdzie mieliśmy do czynienia z podobną sytuacją co na SP500, choć na zupełnie innym poziomie zniesień marcowych spadków. Tu również może być kreślony trójkąt jako fala czwarta w impulsie, a wyjście z niego górą potwierdzi falę v Minute w 3 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z"Azji i Oceanii" tym razem indeks Hang-Seng z Hong-Kongu. Tu, żeby było śmieszniej, również mamy kreślony trójkąt jako fala iv Minute w impulsie wzrostowym. Tu warunek jest jednak taki, że fala e Minuette w tym trójkącie nie może zachodzić na falę i Minute. W przeciwnym razie impuls będzie zanegowany poprzez zachodzenie czwórki na jedynkę:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" tym razem Kabel, czyli para GBP/USD, gdzie zakładałem wykreślenie fali 3 Minuette a następnie korektę 4 Minuette w impulsie wzrostowym. Czwórka zaczęła się nieco wcześniej, ale na razie to nie neguje oznaczenia. Wyjście na nowe maksima będzie oznaczało falę 5 Minuette:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontaktów na CORN, czyli ZC.F, gdzie zakładałem spadkową falę v Minute w 5 Minor w (cy) Int. i zakończenie spadków. Fala ta została wykreślona, ale do potwierdzenia zakończenia spadków brakuje przynajmniej przełamania spadkowej kreski. Piszę przynajmniej, bo de facto potwierdzać będzie dopiero impuls wzrostowy:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Zdrowia Wszystkim życzę,

LeM


< Wstecz