Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 22’2020.
2020-05-24 16:57

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." dla odmiany wykres kontraktów na SP500, czyli ES.F, gdzie zakładałem korektę całego impulsu wzrostowego, od marcowych dołków. Korekta ABC Minor została wykreślona, ale jej zasięg dawał możliwość układu złożonego. Rynek jest jednak silny, więc poprzestał na trójfalowej korekcie. Do tego zanegowano formację RGR, co wg klasycznej AT jest silnym sygnałem kupna. Mi to wszystko jednak brzydko pachnie. Albo coś nas niemile zaskoczy, albo rynek wchodzi ponownie w fazę euforycznych wzrostów. Zobaczymy jak z tą siłą będzie w nadchodzących tygodniach.

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" ponownie obserwujemy kontrakty na DAX, czyli DY.F, gdzie mieliśmy identyczną historię co na indeksach w USA. Tu również korekta impulsu wzrostowego była słaba i również zanegowano formację RGR. To wszystko każe w teorii spoglądać w kierunku północnycm:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z"Azji i Oceanii" ponownie indeks Hang-Seng z Hong-Kongu, gdzie sytuacja jest zgoła inna. Tu impuls spadkowy nie został zakończony, więc oczekuję przynajmniej podwójnego dna:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" ponownie  Loonie, czyli para USD/CAD, gdzie zmaterializowały się moje obiekcje z zeszłego tygodnia i runek zrobił jeszcze jedną falę spadkową. Obecnie podejście pod górną bandę trójkąta wygląda lepiej, więc zakładam z czasem jej przebicie w górę:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" ponownie  wykres kontaktów na ropę typu Light, czyli CL.F, gdzie zakończenie fali iii Minute w okolicach 34 USD. Zasięg został zrealizowany i obecnie kreślona jest korekta iv Minute. Ta musi jeszcze potrwać, więc możliwy jest TR:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Zdrowia Wszystkim życzę,

LeM


< Wstecz