Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 24’2020.
2020-06-07 22:27

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." tym razem wykres indeksu Russell 2000, gdzie zakładałem wykreślenie fali 5 Minor w (3) Int. w impulsie wzrostowym. Fala ta może się już kończyć i może pojawić się korekta (4) Int. Nie jest to jednak pewne, gdyż fala (3) Int. może zostać rozszerzona do 9 podfal:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" nadal obserwujemy kontrakty na DAX, czyli DY.F, gdzie zakładałem wzrosty w ramach fali 5 Minor w (3) Int. Fala ta jednak przekroczyła swój maksymalny dopuszczalny zasięg, a to oznacza rozszerzenie fali (3) Int, do 9 podfal. To dlatego, że trójka nie może być najkrótsza w impulsie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z"Azji i Oceanii" tym razem indeks NIKKEI z Tokio, gdzie zakładałem tróję w trójce w impulsie 1 Minor, czyli silny wzrost, charakterystyczny dla złożenia fal trzecich, który nadal jest kontynuowany. Wciąż nie widać korekty, którą można by traktować jako stopień Minute, wiec fala iii Minute jest kontynuowana:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" tym razem Kiwi, czyli para NZD/USD, który ładnie odpalił zgodnie z prognozą. Tu zakładałem kontynuację silnych wzrostów w ramach fali iii Minute i jest to realizowane:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontaktów na CORN, czyli ZC.F, które męczyły się z oporem, ale oznaczenia zakładały wzrosty w ramach fali trzeciej. Trójki raczej się nie patyczkują z oporami, więc nadal prognozuję ruch wzrostowy:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Zdrowia Wszystkim życzę,

LeM


< Wstecz