Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 45’2020.
2020-11-01 19:58

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." tym razem wykres kontraktów na DJIA, czyli YM.F, gdzie zakładałem trójkę w trójce i impulsie spadkowym. Złożenie fal trzecich to sanki bez trzymanki. Tak też było:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd..

Z działu "Polska i Euroland" ponownie kontrakty na DAX, czyli DY.F, gdzie również  zakładałem złożenie fal trzecich w impulsie spadkowym. Tu nawet podwójne, czyli lecąca cegła:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

W "Azji i Oceanii" na razie relatywny spokój, ale i tu covidowa panika powinna dotrzeć niebawem. Na razie prognoza na Hang-Seng wygląda niedorzecznie, ale jeszcze tydzień temu podobnie wyglądały prognozy dla indeksów europejskich i za Oceanem. Tu fala v Minute musi zejść poniżej fali iii Minute, by klin C Minor się wypełnił:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" tym razem Kiwi czyli para NZD/USD, gdzie zakładałem spadkową falę y Minuette w ii Minute. Fala ta powinna być Zigzagiem abc Minuette. Jak widać brakuje jeszcze podfali c Minuette:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontraktów na CORN, czyli ZC.F, gdzie zakładałem wykończenie impulsu wzrostowego 1 Minor na zasięgu v=i Minute, a następnie korektę tego impulsu w postaci fali 2 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz