Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 50’2020.
2020-12-13 16:48

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." wykres kontraktów na DJIA, czyli YM.F. Tym razem jednak, wyjątkowo, w dwóch opcjach z najnowszych Fusów. Pierwsza, to układ byczy, zakładający złożenie fal trzecich, w więc silny i dynamiczny wzrost po wyjściu z horyzontu. Drugi to jego modyfikacja, która oznaczeniami pozostaje jeszcze w poprzedniej fali wzrostowej, która kończona jest klinem kończącym. Bardziej racjonalnym podejściem jest obstawianie kontynuacji trendu niż jego zakończenia, zwłaszcza, że kilka klinów, w ruchu od 2009 roku zostało brutalnie złamanych. W tym wypadku jednak nieco się waham, gdyż zbyt dużo rzeczy wskazuje na nieuchronność wzrostów. Koniec roku, zamkniecie serii kontraktów grudniowych, szczepionki na horyzoncie. Nic tylko kupować akcje! No właśnie...

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd..

Z działu "Polska i Euroland" ponownie kontakt na DAX, czyli DY.F, gdzie zakładałem zakończenie fali 5 Minor  w formie klina kończącego. Na razie niedźwiedziom udało się wyjść z klina dołem, ale byki próbują zanegować ten ruch. Tu jeszcze sprawa jest otwarta, zwłaszcza w zwyczajowo byczym okresie na giełdach:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

W "Azji i Oceanii" indeks AOR, czyli giełdy australijskiej, gdzie kurs dotarł do prognozowanego zasięgu dla fali (2) Int. :

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" tym razem Kiwi czyli para NZD/USD, gdzie zakładałem dojście do zasięgu v=162%xi w 5 Minuette i zawrócić:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontraktów na GOLD, czyli GC.F, gdzie zakładałem zakończenie fali iv Minute i początek wzrostowej fali v Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz