Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 23’2021.
2021-05-30 21:25

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem wykresy kontraktów na NQ100, czyli NQ.F, gdzie zakładałem falę (4) Int. formie trójkąta ABCDE Minor. W trójkącie tym zakładałem kontynuację fali D Minor, z zasięgiem na 78% zniesieniu fali C Minor. Zasięg jest prawie zrealizowany. Być może w poniedziałek zostanie „dokręcony. W każdym razie w nadchodzącym tygodniu powinna pojawić się spadkowa fala E Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem kontrakty  na CAC40, czyli MX.F, gdzie zakładałem ruch do zasięgu CY=A Minor, na poziomie 6470 pkt. Zasięg został zrealizowany:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem Ethereum (ETH.V),ponoć druga najbardziej popularna kryptowaluta po bitcoinie. Prawdę mówiąc jeszcze  rok temu nie wiedziałem że istnieje. Nie sądzę abym coś stracił;) Tu zakładałem korektę (b) Int. w Zigzagu spadkowym (a)(b)(c). Fale (b) w Zigzagacg znoszą najczęściej od 38% do 50% fali (a). No ale mówimy o walorze, który wysoko lata, więc 62% jest możliwe. Tak czy siak powinna pojawić się jeszcze wzrostowa fala C Minor w (b) Int., a potem sanki:

 

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” tym razem Kiwi, czyli para NZD/USD, gdzie zakładałem wyjście z trójkąta 4 Minuette górą i wykreślenie fali 5 Minuette. Jakieś wybicie pojawiło się, ale z nowymi maksimami już są poważne kłopoty. Albo więc fala 5 Minuette w v Minute będzie kontynuowana. albo to nie jest fala 5 Minuette, tylko o stopień niższa. Na razie tego nie wiem. W każdym razie fala v Minute na ostatnim szczycie zakończyć się nie może, bo jest sporo poniżej szczytu fali iii Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” ponownie złoto , czyli XAU/USD, gdzie zakładałem wyście górą z trójkąta iv Minute i wykreślenie fali v Minute. Wybicie nastąpiło, ale z kontynuacją już są kłopoty. Zejście poniżej dołka fali iv Minute będzie oznaczało zakończenie fali v Minute na ostatnim szczycie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott pojawiły się drobne zmiany w układzie analizowanych walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: YM.F (DJIA), SP.F (SP500), NQ.F (NASDAQ100), RJ.F (Russell2000); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DY.F (DAX), MX.F (CAC40), X.F (FTSE100), FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

PS2. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz