Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 41 2021.
2021-10-03 23:00

Witam po wakacjach.

Niestety, z różnych przyczyn, okazały się wakacjami studenckimi, ale postaram się wrócić z notkami na stałe, do następnych wakacji. Nie obiecuję, że będą w każdy weekend, gdyż ciągle jestem w niedoczasie. Chyba się starzeję i pewne rzeczy zajmują mi więcej czasu. Niestety…

Tak czy siak  zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” pokazuję wykres kontraktów na Russell 2000, czyli RJ.F, gdzie zakładałem wykończenie fali 1 Minor w (3) Int, a w konsekwencji tego wykończenia korektę 2 Minor. Jak widać ta druga okazała się dość głęboka, ale powinna być już zakończona. Obecnie powinna pojawić się trójka w trójce. Początek miesiąca powinien pomagać. Problemem może być sam miesiąc, gdyż październik nie należy do najlepszych miesięcy dla byków:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” ponownie kontrakty  na WIG20, czyli FW20, gdzie zakładam trójkąt jako fala 4 Minor. W trójkącie tym zakładałem kreślenie fali b Minute, ale ostatnie zejście (choć przewidywane), okazało się na tyle głębokie, że raczej stanowi zakończenie fali a Minute. Obecnie powinna być kreślona właściwa fala b Minute, która ma miejsce do szczytu fali a Minute, a typowo znosi 78%-88% fali a. Zamiast trójkąta może tu powstać również korekta płaska:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem wykresy LITECOIN (LTC.V), gdzie zakładałem kontynuację korekcyjnej fali ii Minute. w impulsie spadkowym. Pierwsza część korekty nie zniosła bowiem dostatecznego zakresu fali i Minute, wiec można było zakładać układ złożony wxy Minuette. Obecnie powinna być kreślona fala y Minuette, najpewniej w formie Zigzaga abc. Zasięg to okolice 50% zniesienia fali i Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty”  tym razem krajowa para USD/PLN, gdzie zakładałem jeszcze jedną podfalę wzrostową w ramach fali (e) Intermediate, średniookresowego trójkąta. Fala ta została wykreślona i na poziomie ostatnich szczytów fala (e) Int. musi się zakończyć. Kontynuacja wzrostów zaneguje bowiem formację trójkąta. Innymi słowy, jeśli średniookresowy układ ma być realizowany, to kurs musi zawrócić:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem GOLD denominowane w USD, czyli XAU/USD, gdzie zakładałem zakończenie fali 2 Minor i rozpoczęcie fali 3 Minor w impulsie wzrostowym stopnia Intermediate. Jakiś ruch byki wykonały, ale do potwierdzenia układu brakuje co najmniej przełamania spadkowej kreski, a tego jeszcze nie ma:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: YM.F (DJIA), SP.F (SP500), NQ.F (NASDAQ100), RJ.F (Russell2000); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DY.F (DAX), MX.F (CAC40), X.F (FTSE100), FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), COPX (copper miners), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

PS3. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz