Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 46 2022.
2022-11-06 20:47

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” indeks SP500, gdzie, zakładałem impuls wzrostowy 1 Minor, a w nim wzrostową falę v Minute, a następnie korektę 2 Minor. Dwójki w impulsie znoszą typowo od 50% do 62% fali pierwszej. Na SP500 jest dokładnie 50%, wiec zasadne jest stawianie hipotezy o początku fali 3 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem krajowe kontrakty na WIG20, czyli FW20, gdzie zakładałem korektę iv Minute, a następnie dokręcenie impulsu wzrostowego A Minor. Obecnie można zakładać korektę B Minor. Całość zakłada wykreślenie Zigzaga ABC Minor o równości fal C=A. Jeśli fale te nie będą równe, to trzeba będzie rozważać notację impulsową:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem CHAINLINK (LINK.V), gdzie zakładałem złożenie fal trzecich w impulsie wzrostowym. Na razie dynamika podejścia potwierdza założenia notacji:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” krajowa para EUR/USD, gdzie zakładałem spadkową b Minute w trójkącie 4 Minor. Fale w trójkącie typowo znoszą 78% fal poprzedzających. Tym razem ruch zatrzymał się na 62% zniesieniu, co jest dopuszczalne, ale pozostawia lekkie wątpliwości, czy cała fala b Minute została wykreślona. Kontynuacja podejścia wzrostowego potwierdzi falę c Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” wykres kontraktów na CRUDE LIGHT, czyli CL.F, gdzie zakładam złożenie fal trzecich w impulsie wzrostowym. Na razie dynamika nie potwierdza założeń notacji, ale kurs dotarł do poprzednich szczytów. Ich przełamanie może zdynamizować ruch:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz