Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 22 2023.
2023-05-28 19:24

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” tym razem  NQ100, który zachowuje się najmocniej ze wszystkich amerykańskich indeksów, ale też najmocniej spadał podczas ostatniej korekty. Tak to jest jak ruchy są robione 6-7 spółkami. Nie jest to zdrowe, ale z kierunkiem lepiej nie dyskutować. Ostatni tydzień to już prawdziwa euforia i pionowy wzrost, który wskazuje na kreślenie fali 5 Minuette w iii Minute w 3 Minor. Powinna pojawić się więc korekta iv Minute, która powinna znieść całą tę falę i domknąć lukę hossy z początku tygodnia. Fala ta nie jest jeszcze kompletna i powinna pojawić się jeszcze przynajmniej jedna fala wzrostowa:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” tym razem krajowe kontrakty na WIG20, czyli FW20, gdzie zakładałem wykończenie fali v Minute w 1 Minor, na zasięgu v=i i korektę 2 Minor, która zniesie cała tę falę. Minimalny zasięg na dwójki został zrealizowany, ale na razie nie mam pewności czy to jest koniec. Typowo fala 2 w impulsie powinna zejść niżej i znieść od 50% do 62% fali pierwszej:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” ponownie LITECOIN (LTC.V),  gdzie zakładałem korektę 2 Minuette w iii Minute, a następnie wzrostową trójkę w trójce. Korekta została wykreślona. Potwierdzeniem trójki w trójce będzie wyjście ponad szczyt fali 1 Minuette:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” tym razem Loonie, czyli para USD/CAD, gdzie zakładałem wykończenie fali i Sub, wykreślenie korekty ii Sub i powrót do wzrostów, jako iii Sub w 3 Minuette w i Minute. Fala iii Sub jest w budowie:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres CFD na COPPER, gdzie zakładałem wyjście z trójkąta dołem i wykreślenie fali v Sub w 3 Minuette w iii Minute. Fala ta została wykreślona i jest kreślona korektą 4 Minuette w iii Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz