Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 37 2023.
2023-09-10 20:15

Dzień dobry,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla wiodących indeksów giełdowych i głównych par walutowych, kryptowalut oraz towarów po ostatniej sesji.

Przypominam, że tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu „Ameryka Pn.” indeks  DJIA, gdziem podobnie jak na SP500,  zakładam średnioterminowy trójkąt jako fala 4 Primary, a w nim kreślenie fali (c) Int. W krótkim okresie powinna być kreślona fala spadkowa iii Minute w A Minor w (c) Int. Wstępnym potwierdzeniem będzie spadek poniżej dołka fali i Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu „Polska i Euroland” indeks FTSE100, gdzie zakładam impuls wzrostowy i Minute, a w nim prognozowałem zakończenie fali 1 Minuette i korektę 2 Minuette. To zostało zrealizowane. Wyjście ponad szczyt fali 1 Minuette będzie wskazywało na kreślenie fali 3 Minuette w i Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu „Kryptowaluty” tym razem BITCOIN (BTC.V),  gdzie zakładam kontynuację fali v Minute w C Minor. Alternatywnie fala ta mogła się już zakończyć, ale po czyszczeniu stopów falą iv Minute, wydaje się że jest jeszcze potencjał na zasięg v=162%xi Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków Crypto znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu „Waluty” Loonie, czyli para CAD/USD, gdzie zakładam zakończenie fali ii Minute i początek iii Minute w C Minor. Wstępnym potwierdzeniem będzie spadek poniżej dołka fali iv Sub w c Minuette w ii Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu „Towary i Metale” tym razem wykres kontraktów na CRUDE LIGHT, czyli CL.F, gdzie zakładałem falę 5 Minuette w i Minute, z zasięgiem 5=1@87.6 USD. Zasięg został osiągnięty. Śladów korekty ii Minute na razie brak, ale możliwy jest potrójny szczyt na szybkim interwale:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott obecnie analizowanych jest  27 walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: DJIA, SP500, NASDAQ100; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DAX, CAC40, FTSE100, FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

Pozdrawiam,

LeM

 < Wstecz