Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

FW20 i linie Marsa (free)

Tydzień 07'2020: FW20 i linie Marsa 2020-02-09 15:15

Dzień dobry,


Na wykresie z liniami Marsa widać, że zrealizował się negatywny scenariusz, czyli zejście do wsparcia na poziomie 2060 pkt.  Tu powinna być jakaś walka, gdyż jest to poziom dość silnego wsparcia, wynikającego nie tylko z linii Marsa, ale również z ostatniego dołka.  Niższy poziom jest poniżej 2000 pkt. Zejście poniżej tego poziomu pokazałoby, bardzo dobitnie, że król jest nagi (choć i tak jest). W okresie prezydenckiej kampanii wyborczej, nieciekawy element.  Na niebie następna pełnia będzie dopiero 09.02.20, więc teoretycznie niedźwiedzie mają tydzień na dociśnięcie rynku.

Na wykresie z liniami Marsa widzimy odbicie od wsparcia na poziomie 2060 pkt. Na razie dotarło ono do połowy zakresu do pierwszego oporu, który znajduje się na poziomie 2160 pkt. Byki powinny próbować tam dotrzeć. Problemem może być niedzielna (09.02) pełnia, która może odwrócić kierunek.

 

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz