Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

FW20 i linie Marsa (free)

Tydzień 26'2020: FW20 i linie Marsa 2020-06-21 15:41

Dzień dobry,Na wykresie z liniami Marsa widzimy, że pełnia na zaćmieniu zatrzymała ruch wzrostowy w obecnej fali. W najbardziej niedźwiedzim oglądzie może to być koniec całej korekty, zapoczątkowanej na marcowych minimach.  Potwierdzeniem tego scenariusza byłoby zejście poniżej wsparcia na 1600 pkt. Do tego jeszcze daleko, więc byki mają sporą "poduszkę". Zejście w okolice 1700 pkt. wydaje się jednak nieuniknione i byłoby nawet zdrowe dla ruchu wzrostowego, jeśli ten miałby być kontynuowany.

Na wykresie z linami Marsa widać, że kurs stara się powrócić ponad wsparcie na poziomie 1800 pkt. Idzie to jednak jak po grudzie, a niedzielne zaćmienie Słońca na nowiu może zakończyć te próby. W takim wypadku można oczekiwać ruchu w kierunku kolejnego wsparcia, na poziomie 1700 pkt.

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz