Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

FW20 i linie Marsa (free)

Tydzień 15'2020: FW20 i linie Marsa 2020-04-05 16:44

Dzień dobry,


Na wykresie z liniami Marsa ostatni nów nie przyniósł zmian jakościowych. Kurs kontraktów utknął w boczniaku, ci i tak jest sukcesem byków. Ciągle jednak układ wygląda na korektę w spadkach. co nie znaczy, że nie może pojawić się jeszcze jedna fala wzrostowa. Ważne wsparcie to linia w okolicach 1400 pkt. Jeśli byki myślą o czymś więcej niż tylko odbiciu, to ta linia musi zostać utrzymana.

Na wykresie  z liniami Marsa niewiele zmian. Kurs pełznie sobie delikatnie w górę, ale trudno tu mówić o jakiejś agresji ze strony kupujących. Obroty są niezłe, więc może to być okres akumulacji. Z ciekawszych wydarzeń w nadchodzącym tygodniu będzie bez wątpienia pełnia Księżyca, która uściśla się 8.04.20. Pełnie to element zwrotny, więc może przynieść zakończenie wzrostowego odbicia. Z drugiej strony może potęgować dotychczasowy kierunek.  Jeśli w okolicach tej daty (+- 1 dzień) zobaczymy większy ruch wzrostowy, to będzie można stawiać hipotezę, że dołek już za nami.

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz