Systemy godzinowe na FW20 w lipcu 2019.
System 1 uzyskał 118 pkt. brutto, a System 3 128 pkt brutto. Subskrypcja jest otwarta. »

Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Witamy w serwisie Astro Elliott Surfing

Fusy z fal Elliotta na tydzień 03'2019 oraz skuteczność systemów 1h w grudniu.
2019-01-13 17:09

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn i Pd." proponuję wykres kontraktów na SP500, czyli SP.F, gdzie zakładałem kreślenie fali 3 Minor w impulsie wzrostowym. Jak na razie prognoza jest realizowana:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" zerkamy na kontrakty na DAX, czyli DY.F, gdzie zakładam kreślenie korekty (4) Intermediate. Może to być ostry Zigzag, tak jak na wykresie z zeszłego tygodnia, bądź horyzontalny układ, tak jak na bieżącym wykresie. Na razie trudno to stwierdzić. W obu przypadkach fala A Minor powinna jeszcze podejść w górę:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

W "Azji i Oceanii" ponownie Hang Seng z Hong-Kongu, gdzie możliwe jest zakończenie fali CY Minor na niższym dołku. W takim wypadku byłaby to fala skrócona, w formie klina, co się zdarza. Alternatywnie kreślona jest nadal fala B Minor w Y, w formie trójkąta:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja

Z działu "Waluty" tym razem proponuję zerknąć na Kiwi, czyli parę NZD/USD. Tu zakładałem wykreślenie korekty ii Sub-Minuette, a następnie kontynuację wzrostów. Korekta pojawiła się, ale niższego stopnia. W rezultacie impuls i Sub-Minuette był kontynuowany, a zapowiadaną dwójkę możemy zobaczyć w nadchodzącym tygodniu:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontraktów na ropę typu Light, czyli CL.F. Tu prognozowałem wykreślenie wzrostowej fali 3 Minuette w impulsie wzrostowym stopnia Minute. Fala ta została wykreślona. Obecnie kreślona jest czwórka. Do zakończenia impulsu brakuje fali 5 Minuette:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

PS2. PS2. W dziale Subskrypcja systemów godzinowych na FW20 znajduje się raport ze skuteczności systemów w grudniu.

Miesiąc był słaby, z uwagi na sporą nerwowość, związaną z wygasaniem grudniowej serii kontraktów i końcem roku. Cały ostatni kwartał jednak był bardzo dobry, ze średnią 3 miesięczną na poziomie ponad 300 pkt.

System 1 uzyskał w grudniu 96 pkt. brutto, a System 3: 136 pkt.

Wyniki za obecny rok kształtują się jak poniżej:

Podsumowanie roku 2018 na tle lat poprzednich wypada również nieźle. Ten był lepszy od poprzedniego o jakieś 10% i o 30% od 2016, ale wciąż daleko od rekordowych rezultatów z okresu odbicia po panice z 2008 roku, czy paniki z 2011 roku. Ja wyznaję jednak pogląd, że łatwiej zarabia się na spokojnych rynkach, kiedy emocje są mniejsze. Wyniki pokazują również, że systemy nie "zgrały się" i wciąż są zyskowne.  Tabela z wynikami z ostatnich lat poniżej:

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz