Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Witamy w serwisie Astro Elliott Surfing

Fusy z fal Elliotta na tydzień 06'2019.
2019-02-04 00:30

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn i Pd." tym razem kontrakty na indeks SP500, czyli SP.F, gdzie zakładałem wyjście z horyzontalnej korekty górą. Wyjście nastąpiło z lekkim opóźnieniem, ale nastąpiło. Typowy zasięg fali na wykresie:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" ponownie kontrakty na DAX, czyli DY.F. w nieco szerszym ujęciu. Tu mogła zakończyć się fala A Minor w trójkącie kontynuacyjnym ruch spadkowy. Obecnie możliwe jest wykreślenie fali B Minor tej formacji. Nawiasem mówiąc, po wielkości odbicia od ostatniego dołka, widać w jak kiepskiej kondycji są rynki bazowe w Europie, w porównaniu do takich Stanów. Tyczy się do zarówno DAX, CAC40, czy FTSE. Bardzo słabo to wygląda.

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

W "Azji i Oceanii" tym razem wykres indeksu AOR z Australii, który wygląda równie słabo, co europejskie parkiety. Tu również korekta w spadkach może dobiegać końca. Jeśli tak, to można oczekiwać kolejnej fali spadkowej, typowo równej tej pierwszej, od szczytu:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja

Z działu "Waluty" tym razem Loonie, czyli para USD/CAD, gdzie możemy zobaczyć, co może czekać parkiet australijski. Tu kurs wyszedł już dołem z korekty horyzontalnej i buduje kolejny impuls spadkowy, z typowym zasięgiem na równości fal:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontraktów na GOLD, czyli GC.F, gdzie zakładane wyjście górą z korekty horyzontalnej dotarło już do jednego z typowych zasięgów ruchu. Kontynuacja oczywiście możliwa, ale warto obserwować ten walor, bo może pojawić się korekta wyższego rzędu:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

 

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz