Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Australijski Fraktal 3
2011-01-31 18:03
Witam,   Kontynuując rozważania nad australijskimi fraktalami chciałbym zwrócić uwagę, ze drugi fraktal jak dotąd potwierdza swoją strukturą zasadność podejrzewanych podobieństw w obu strukturach. Tak samo bowiem jak w pierwszym fraktalu, korekta spadków jak dotąd przybiera formę trójfalowego Zigzaga jako fala (x) Intermediate. W drugim przypadku możliwe jest jeszcze kontynuowanie podejścia w górę... »


Dolarowa wróżba - podsumowanie
2010-11-07 21:05
W pod koniec lipca opublikowałem prognozę kursu USD/PLN opartą na horoskopie horarnym odpowiadającym na pytanie „Kiedy wymienić posiadane złotówki na dolary”?: „Waluta, stanowiąca Twoje oszczędności jest słaba, lecz od 23 lipca zacznie się umacniać. Waluta obcego państwa też jest słaba i będzie słaba aż do 7 sierpnia (do 22 VII będzie w miarę mocna).  Po tym dniu będzie bardzo silna do 8... »


Błędy-Niebłędy.
2010-11-06 15:00
    Jakiś czas temu obiecałem, że napisze artykuł na temat mojego podejścia do prognoz i oceny ich poprawności lub błędu. Mam tu na myśli ocenę prognozy zarówno w przypadku przekroczenia prognozowanego zasięgu ruchu, jego niezrealizowania, jak i ruch przeciwny do prognozowanego. W takich sytuacjach często pojawiają się zarzuty o błędzie lub błędnej prognozie, a jeszcze częściej zarzuty w stosunku do... »


Upadek Detroit
2010-10-01 17:10
Dokumentalny film BBC2 na temat upadku jednego z najwiekszych miast w USA w swoim czasie. W okresie świetności żyło tam dostatnio ponad 2 mln ludzi. Obecnie zostało niecałe 800 tys. Obraz jaki się jawi jako żywo przypomina Nowy Jork z filmu Carpentera z 1981 roku p.t. "Ucieczka z Nowego Jorku". Dlaczego o tym piszę w serwisie? Bo tak wg mnie będzie wyglądała fala trzecia w dół stopnia Cycle kiedy nadejdzie.  Nawet z tego filmu... »


Nastroje społeczne a popularność gwiazd kultury pop.
2010-08-11 23:16
Ciakawy raport udostępniony przez Socionomics Institute na temat rozwoju kariery The Beatels oraz koniunktury giełdowej. Do ściągnięcia jest pod poniższym adresem: http://www.socionomics.net/Beatles_Report.aspx Raport jest darmowy i nie wymaga żadnej rejestracji. Niestety wyłącznie w języku angielskim. Pozdrawiam LeM »


Australijski fraktal 2
2010-06-16 20:15
Witam, Obiecałem jakiś czas temu, że będziemy na łamach serwisu AstroElliottSurfing śledzić losy fraktali na australijskim indeksie AS30 zwanym zwyczajowo All Ordinarities. Pierwszy artykuł im poświęcony można znaleźć tu: Australijski Fraktal Przypominam, że pierwszy wykres to historyczny kurs indeksu w interwale miesięcznym. Widzimy dwie struktury bardzo podobne do siebie, które wg mnie można... »


Deflacja w USA - kolejny bezpłatny raport serwisu EWI
2010-05-03 11:57
  Na stronie Elliott Wave International   ukazał się bezpłatny raport dotyczący deflacji w USA. Raport dostępny jest po zarejestrowaniu się w klubie EWI. Rejestracja jest bezpłatna. Pozdrawiam LeM »


Marsz protestacyjny na Wall Street przeciw... bankom.
2010-05-01 00:36
Dziś około stu demonstrantów wdarło się do siedziby banku JP Morgan Chase żądając spotkania z CEO. Poand 10 000 innych osób demonstrowało na ulicy. Jest to kolejny dowód na tąpniecie w nastrojach społecznych za Oceanem spowodowane recesją. Nietrudno domyśleć się kogo lud pracujący obwinia za obecną sytuację.  Oto kilka przykładów delikatniejszych określeń: „These guys are like pirates”,... »


European Debt: An Elliott Wave Perspective
2010-04-29 22:30
Na stronie Elliott Wave International   właśnie ukazał się bezpłatny raport dotyczący długu najbardziej zadłużonych krajów europejskich, jego wpływu na przyszłość Wspólnoty Europejskiej oraz jej waluty - Euro. Na przykładzie dwóch najbardziej zagrożonych bankructwem krajów, Grecji i Portugalii, układów fal Elliotta dla indeksów lokalnych giełd akcji i obligacji autorzy rysują mroczną przyszłość dla... »


Astrologia finansowa bliżej mainstream'u?
2010-04-05 13:35
W wielkanocnym wydaniu Parkietu ukazał się artykuł na temat astrologii finansowej autorstwa Grzegorza Siemionczyka. Nareszcie coś bez sensacji, czarnych kotów i szklanych kul. Zachęcam do przeczytania . Syriusz 5.04.2010 13.49 P.S. Astrologia finansowa za darmo c.d. »


[1]      «      45   |   46   |   47   |   48   |   49   |   50   |   51      »      [51]