Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Warunki


WYCIĄG Z REGULAMINU SERWISU ASTROELLIOTTSURFING:

1. Analizy i publikacje zamieszczane w serwisie AstroElliottSurfing są tworzone w dobrej wierze i zgodnie z najlepszą wiedzą ich autorów. Mają za zadanie edukować i poszerzać wiedzę na temat ezoterycznych metod analizy rynków finansowych. Treść analiz i publikacji jest wyłącznie wyrazem osobistych poglądów ich autorów i nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Autorzy serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na ich podstawie.


2. Korzystanie z płatnych usług serwisu AstroElliottSurfing wymaga uiszczenia opłaty przed rozpoczęciem danego okresu abonamentu. Serwis AstroElliotSurfing zastrzega sobie prawo do zmiany wielkości opłaty w przyszłości.

3. Zabronione jest jakiekolwiek udostępnianie swojego loginu, hasła czy też zawartości usługi osobom trzecim. Pojedynczy abonament może być realizowany tylko i wyłącznie dla jednego użytkownika lub stanowiska komputerowego. W przypadku złamania tego warunku serwis AstroElliotSurfing przyznaje sobie prawo do natychmiastowego zablokowania dostępu do usługi na wskazanym loginie.

[...]

5. Powielanie bądź publikowanie treści zawartych w serwisie AstroElliottSurfing bez zgody autorów jest zabronione i traktowane będzie jako naruszenie własności intelektualnej.

[...]

Szczegółowy Regulamin serwisu znajduje się w zakładce "Regulamin"