Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Australijski Fraktal 4
2011-08-13 00:20
Witam, Tym razem krótko, bo wykresy są warte tysiąca słów... Poprzedni artykuł nt. australijskich fraktali kończyłem zdaniem: J eżeli więc fala (x) jest zakończona, lub bliska zakończenia to następnym ruchem jakiego należy się spodziewać jest spadkowa trójka ABC Minor jako fala (y), która powinna zakończyć się w okolicach dołka fali (w). Falę A Minor w (y) już mamy wyrysowaną. Obecnie czas na falę... »


GOLD - bezpieczna inwestycja?
2011-08-18 17:44
Na to pytanie odpowiada Mie w swojej analizie. Plik do ściągnięcie poniżej. PS. Dodana również kontynuacja po sesji 19.08.2011 »


SP500 - Analiza Mie z 17.08.2011
2011-08-18 13:34
Jak zwykle ciekawe spojrzenie Mie na index SP 500. Plik z analizą do ściągnięcia poniżej. (za zgodą autora) Pozdrawiam LeM »


Świat tonie w długach. Czy cały?
2011-08-12 22:56
Na tapecie wszystkich serwisów ekonomicznych w ostatnim okresie jest sprawa zadłużenia poszczególnych krajów i typowanie, który z nich zbankrutuje pierwszy. Warto więc spojrzeć jak w rzeczywistości wygląda zadłużenie wewnętrzne i zewnętrzne wybranych krajów by mieć pełen obraz sytuacji. Pod poniższym linkiem znajduje się tabela z zadłużeniem kilku z nich. Pokazane jest jako stosunek długu wewnętrznego i zewnętrznego... »


Czy Japonia może zbankrutować?
2011-03-18 23:05
Jeszcze w zeszłym roku wpadł mi w ręce krótki raport o stanie finansów Japonii. Kilka zmiennych jest absolutnie zatrważających! Raport znajduje się pod poniższym linkiem: Japan-past-the-point-of-no-return-call-me-mr-realist Ostatnia tragedia raczej nie ma szans tej sytuacji poprawić. Odbudowa zniszczonego kraju będzie wymagała wyasygnowania ogromnych środków na nowe inwestycje, a wpływy z podatków, przynajmniej... »


Australijski Fraktal 3
2011-01-31 18:03
Witam,   Kontynuując rozważania nad australijskimi fraktalami chciałbym zwrócić uwagę, ze drugi fraktal jak dotąd potwierdza swoją strukturą zasadność podejrzewanych podobieństw w obu strukturach. Tak samo bowiem jak w pierwszym fraktalu, korekta spadków jak dotąd przybiera formę trójfalowego Zigzaga jako fala (x) Intermediate. W drugim przypadku możliwe jest jeszcze kontynuowanie podejścia w górę... »


Dolarowa wróżba - podsumowanie
2010-11-07 21:05
W pod koniec lipca opublikowałem prognozę kursu USD/PLN opartą na horoskopie horarnym odpowiadającym na pytanie „Kiedy wymienić posiadane złotówki na dolary”?: „Waluta, stanowiąca Twoje oszczędności jest słaba, lecz od 23 lipca zacznie się umacniać. Waluta obcego państwa też jest słaba i będzie słaba aż do 7 sierpnia (do 22 VII będzie w miarę mocna).  Po tym dniu będzie bardzo silna do 8... »


Błędy-Niebłędy.
2010-11-06 15:00
    Jakiś czas temu obiecałem, że napisze artykuł na temat mojego podejścia do prognoz i oceny ich poprawności lub błędu. Mam tu na myśli ocenę prognozy zarówno w przypadku przekroczenia prognozowanego zasięgu ruchu, jego niezrealizowania, jak i ruch przeciwny do prognozowanego. W takich sytuacjach często pojawiają się zarzuty o błędzie lub błędnej prognozie, a jeszcze częściej zarzuty w stosunku do... »


Upadek Detroit
2010-10-01 17:10
Dokumentalny film BBC2 na temat upadku jednego z najwiekszych miast w USA w swoim czasie. W okresie świetności żyło tam dostatnio ponad 2 mln ludzi. Obecnie zostało niecałe 800 tys. Obraz jaki się jawi jako żywo przypomina Nowy Jork z filmu Carpentera z 1981 roku p.t. "Ucieczka z Nowego Jorku". Dlaczego o tym piszę w serwisie? Bo tak wg mnie będzie wyglądała fala trzecia w dół stopnia Cycle kiedy nadejdzie.  Nawet z tego filmu... »


Nastroje społeczne a popularność gwiazd kultury pop.
2010-08-11 23:16
Ciakawy raport udostępniony przez Socionomics Institute na temat rozwoju kariery The Beatels oraz koniunktury giełdowej. Do ściągnięcia jest pod poniższym adresem: http://www.socionomics.net/Beatles_Report.aspx Raport jest darmowy i nie wymaga żadnej rejestracji. Niestety wyłącznie w języku angielskim. Pozdrawiam LeM »


[1]      «      47   |   48   |   49   |   50   |   51   |   52   |   53      »      [53]