Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Szum informacyjny
2009-10-30 19:05
Po czwartkowych wydarzeniach zaroiło się na forach i blogach od komentarzy. Pojawiły się setki wersji rozwoju wydarzeń i oznaczeń fal. Wpisy w stylu „ Jak dla mnie mamy 2360 na bazowym z automatu” lub „ten ruch w górę nie może być chyba czwórką „ nie były odosobnione. Co z tego gardłowania zostało widać dokładnie dziś, czyli w piątek.... Tymczasem abonenci serwisu otrzymali wykres... »


Amerykański fraktal
2009-10-24 04:07
Jak już wielokrotnie na łamach serwisu pisałem Teoria Fal Elliotta jest modelem postulującym fraktalny charakter ruchów na rynkach finansowych. Mniejsze formy są powtarzane przez wielokrotnie większe o takim samym lub bardzo podobnym kształcie. Stąd stopnie fal niższego rzędu formują podobne w charakterze fale wyższego rzędu, itd. W tym artykule chcę pokazać ciekawą obserwację jaką poczynił jeden z subskrybentów serwisu... »


Trójkąty
2009-10-14 22:22
Gra na samych trójkątach to zabawa dla zwolenników ekstremalnych emocji. Ruchy od bandy do bandy, często przerywane lukami w obie strony. Kilkudziesięciopunktowy zysk jest znoszony następnego dnia luką. Taki sam zysk z otwarcia jest wymazywany w trakcie sesji. Sport dla daytraderów obdarzonych pokaźnym łutem szczęścia. Grający pozycyjnie nie mają czego szukać wewnątrz formacji. Co innego wybicia. Te są szybkie,... »


Australijski Fraktal
2009-09-27 18:59
Witam, Tekst ten jest niejako kontynuacją poszukiwań fraktali zapoczątkowanych na blogu „Fusy, czyli surfing na falach Elliotta”, niemniej stanowi odrębną całość, którą postaram się przełożyć na obecną sytuację rynkową oraz prognozę długoterminową przyszłych ruchów na rynkach finansowych. Nie jest to czysta analiza falowa ale analiza na podstawie jednej z fundamentalnych zasad, na podstawie której... »


Glenn Neely o SP500
2009-09-24 23:29
Najnowsza analiza dla SP500 w zasadzie nic nie mówi. Wiem, że nic nie wiem. A wystarczyło wrócić do korzeni, pomierzyć fale i odpowiedź gotowa. Analiza do ściągnięcia tu: SP500 Pozdrawiam. LeM »


Zyski za oceanem
2009-09-21 01:36
  Kończy się sezon wyników za oceanem. Już ponad 99% spółek z szerokiego indeksu SP500 pochwaliło się swoimi wynikami za drugi kwartał 2009 roku. Poniższy wykres pokazuje wyniki spółek z USA w długoletniej perspektywie. Wyniki zostały przeliczone o wskaźnik oficjalnej inflacji w Stanach. Jak widać załamanie jest dramatyczne i jest największe od połowy lat 30tych. Jakie są więc... »


Social Mood Turns, Markets Follow
2009-09-24 21:00
Dwunastego września w Stanach odbył się marsz na Waszyngton. Podatnicy amerykańscy (a przynajmniej ich cześć) wyszli aby zaprotestować. Przeciw czemu? Było wiele spraw. Począwszy od forsowanej reformy ubezpieczeń zdrowotnych, poprzez wzmożone wydatki FEDu, skończywszy na pomocy rządowej dla banków z Wall Street z pieniędzy podatników. Zebrało sie około miliona osób, znacznie więcej niż ktokolwiek się... »


Glenn Neely o Euro.
2009-08-28 05:24
Najnowszy raport NeoWave nt Euro do ściągnięcia tu: EUR Pozdrawiam LeM »


Robert Prechter dla Yahoo Finance
2009-08-12 01:27
Początek wywiadu to uwagi natury ogólnej. Następnie znana już wypowiedź na temat zamknięcia krótkich pozycji na SP500 z 800 punktowym zyskiem 23 lutego b.r. - najwyższym w historii EWI jednorazowym profitem z rekomendacji danej jeszcze jesienią 2007 roku. Obecnie R. Prechter wypowiada się na temat swojej oceny rynku akcji, złota i ogólnie towarów.... »


Z pustego i Salomon nie naleje...
2009-08-01 02:36
... mówi stare przysłowie. Ale czy na pewno? Popatrzmy jak robią to cztery największe banki inwsetycyjne z Wall Street: * kwoty w USD Prawda, że można? Tyle, że przeciątnemu śmiertelnikowi nóż w kieszeni się otwiera jak to widzi. Wg mnie to kolejny jaskrawy przykałd arogancji i degręgolady jaką przeżywa cały sektor bankowy na świecie, będący z założenia zbiorem instytucji zaufania publicznego. (wymienione banki nie... »


[1]      «      50   |   51   |   52   |   53   |   54   |   55   |   56      »      [56]