Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Dolarowa wróżba - podsumowanie
2010-11-07 21:05
W pod koniec lipca opublikowałem prognozę kursu USD/PLN opartą na horoskopie horarnym odpowiadającym na pytanie „Kiedy wymienić posiadane złotówki na dolary”?:

„Waluta, stanowiąca Twoje oszczędności jest słaba, lecz od 23 lipca zacznie się umacniać. Waluta obcego państwa też jest słaba i będzie słaba aż do 7 sierpnia (do 22 VII będzie w miarę mocna).  Po tym dniu będzie bardzo silna do 8 września. Wtedy stanie się jeszcze słabsza niż jest teraz i mega słaba od 9 października przez kolejny miesiąc”.

W związku z tym, że wróżba zakończyła się na 9 listopada, czas na jej podsumowanie.

22 lipca wartość dolara zaczęła się obniżać i trwało to do 6 sierpnia (7 sierpień wypadał w sobotę). Kto chciał kupić dolary przed wrześniem powinien zrobić to właśnie wtedy. Następną datą był 8 wrzesień. Nie był to szczyt wartości dolara w owym czasie (który wypadł 24 sierpnia), ale 8 września rozpoczął się niepozostawiający wątpliwości zjazd zielonego do 7 października (9.X to ponownie sobota). Przez kolejny miesiąc dolar,  pomimo wysiłków nie zdołał zyskać na wartości i skapitulował w ostatnich dniach. W momencie wysłania odpowiedzi dolar kosztował 3.18 zł, ostatnie notowanie zakończyło się na poziomie 2.78 zł (po wzroście o 1.31%). Finalna data, 9 listopada to moment, w którym dolary powinny znaleźć się już w portfelu, lecz nie na długo. Jeśli dolar będzie zyskiwał na wartości, Abonenci Aspektów dowiedzą się kiedy je sprzedawać, co więcej, będą mogli zadać swoje pytanie.
Ja jestem bardzo zadowolony z tej prognozy, interpretacja była jak najbardziej trafna, co widać na załączonym wykresie. Jak wiadomo astrologii naukowo udowodnić nie można, co jest wodą na młyn sceptyków, ale zanegować wartość powyższej wróżby też nie sposób. Chętnie poznam metody pozwalające na stawianie prognoz o podobnej skuteczności.

Syriusz 7.11.2010 21.05

P.S. Zasugerowałem się miesiącem od 9 października. Finalna data na zakończenie wróżby/$ w portfelu to noc 8 listopada, a nie 9 listopada. A w związku z tym, że to weekend....
< Wstecz