Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Apple - zmiana stosunku do marki = zmiana kierunku na wykresie?
2012-08-30 17:16

Dziś pojawiła się bardzo zabawna mistyfikacja dotycząca firmy Apple. Otóż ktoś sobie zażartował, że Samsung zapłaci odszkodowanie zasądzone przez sąd w Kalifornii na rzecz Apple, w wysokości ponad 1 mld USD bilonem. Konkretnie monetami pięciocentowymi.

http://www.zurmat.com/2012/08/29/samsung-pays-apple-1-billion-sending-30-trucks-full-of-5-cent-coins/

Wiadomość błyskawicznie obiegła blogosferę i portale społecznościowe. Po krótkim czasie okazała się oczywiście spreparowanym żartem, ale znamienne jest to, że taki żart świadczy o zmianie stosunku do marki Apple przez klientów stanowiących jego podstawową grupę docelową (młodzi, aktywnie korzystający z internetu, itd.).

Patrząc na wykres wygląda to jeszcze bardziej niebezpiecznie dla firmy z Cupertino. Hiperbole wszak kończą się w jeden sposób – pęknięciem bańki spekulacyjnej. Kierunek jest więc wiadomy. Jedyną zmienną, która wiadoma nie jest, to czas kiedy to nastąpi. Patrząc na pionowy wzrost w ostatnim okresie będzie to prędzej niż później. Kto ma jaja aby skracać Apple niech próbuje. Jak trafi, zostanie sowicie wynagrodzony. Oczywiście skracamy dopiero po 1-2-3 Reversal Pattern:)

 

Pozdrawiam

LeM


< Wstecz