Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Systemy godzinowe w marcu 2013.
2013-03-30 23:58

W zakładce "Subskrypcja" w serwisie AES znajduje się pełny raport ze skuteczności systemów transakcyjnych 60 min w marcu 2013. Drobny fragment poniżej:


Marzec należał do przeciętnych miesięcy na tle innych jeżeli chodzi o skuteczność. Całościowy wynik obniża brak pozycji na kontynuacji ruchu spadkowego, po wyjściu z korekty pomiędzy 19-21 marca. Niestety oba systemy zostały wystopowane i nie odwróciły pozycji na krótką.

Oba systemy poprawnie wyłapywały natomiast początek i koniec ruchu spadkowego, oraz wszystkie wzrostowe fale z początku i końca miesiąca.

Summa summarum oba systemy zanotowały podobną skuteczność, pierwszy nieco większą, ale przy większej ilości transakcji. System 1 osiągnął 230 pkt. brutto, System 3 zamknął miesiąc z rezultatem 210 pkt. brutto.

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz