Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 14’2021.
2021-03-28 21:43
Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn." wykres kontraktów na SP500, czyli SP.F, gdzie zakładałem zakończenie korekty ii Minute i nowe maksima w ramach fali iii Minute:(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn.

Z działu "Polska i Euroland" ponownie kontrakty na DAX, czyli DY.F, gdzie zakładałem korektę iv Minute, a po jej wykreśleniu nowe maksima w ramach fali v MInute:(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z działu "Kryptowaluty" ponownie BITCOIN (BTC.V), gdzie kontynuowana była fala 4 Minor. Pytaniem pozostawało w jakiej formie. Początkowo zakładałem Flat, ale nie wykreślono impulsu spadkowego jako fala c Minute. Fala ta pojawiła się ale w formie Zigzaga abc, co wskazuje na c w trójkącie abcde Minute:(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Kryptowaluty.

Z działu "Waluty" ponownie Edek, czyli para EUR/USD, gdzie zakładałem zakończenie Zigzaga spadkowego y Minuette na poziomie równości y=w Minuette, a następnie zwrot na północ. Na razie fala cy Minuette dociera powoli do wyznaczonego zasięgu. Jeszcze trochę brakuje:(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontraktów na CORN, czyli ZC.F, gdzie zakładałem zakończenie trójkąta 4 Minor i kreślenie już fali 5 Minor. Hipoteza nie została zweryfikowana pozytywnie i trójkąt 4 Minor był nadal kontynuowany. Obecnie powinno pojawić się już wyjście górą, jako fala 5 Minor:


(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Przypominam, że w serwisie AstroElliott pojawiły się drobne zmiany w układzie analizowanych walorów. Szczegółowa rozpiska analizowanych tickerów poniżej:

Ameryka Pn.: YM.F (DJIA), SP.F (SP500), NQ.F (NASDAQ100), RJ.F (Russell2000); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Polska i Euroland: DY.F (DAX), MX.F (CAC40), X.F (FTSE100), FW20, MW40 i WIG; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Kryptowaluty: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Chainlink; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Waluty: EUR/USD, GBP/USD, NZD/USD, USD/CAD, USD/JPY, EUR/PLN, USD/PLN; interwał wk, eod, 60 min i 10 min;
Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

PS2. Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,
LeM
< Wstecz