Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Towary i Metale

Fale Elliotta:

Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

UWAGA!: Aby zakupić pakiet należy najpierw zarejestrować się w Serwisie i zalogować.


Fusy na tydzień 27'09 2009-06-29 00:06

TOWARY I METALE

CRUDE (interwał weekly i EOD, 60 min):


   

 

Nadal nie mam pewności co do zakończania fali wzrostowej. Jedyny impuls spadkowy jaki zaobserwowałem na wykresie to tej z piątku. O niczym on jednak nie przesądza, gdyż mógł to być koniec korekcyjnej fali ii. Dopiero kontynuacja spadków, a w szczególności zejście poniżej poziomu 67 USD potwierdzi kierunek południowy.

Na Crude ostatnie spadki i korektę oznaczam jako 1 i 2 Minuette. Powinniśmy więc zobaczyć dynamiczną fale trzecią. Alternatywnie ruch ten można oznaczyć jako abc tego samego stopnia.

SOYAOIL (interwał weekly i EOD):

 

Na SOYAOIL do wykończenia fali C Minor w B brakuje jeszcze jednej podfali.

Alternatywnie ta piątka spadkowa może być falą A a (b). Nie mam pewności co do poprawności oznaczeń poprzedzającego spadki ruchu wzrostowego dlatego wspominam o wersji alternatywnej.

COPPER (interwał weekly i EOD):

 

Na COPPER jeżeli oznaczony trójkąt był podfalą 4 Minor to powinniśmy kontynuować spadki w ramach fali (b). Alternatywnie, jeżeli był podfalą (b), to czeka nas silny ruch w górę w ramach podfali (c) – konkretnie 3 w (c).

Komentarz bez zmian.

GOLD SPOT (interwał weekly i EOD):

 

Na GOLD SPOT mamy wyrysowaną pierwszą piątkę spadkową w ramach fali (c) Intermediate. Tu również nie jestem pewien stopnia tej fali. Ten tydzień może nam coś podpowie. W każdym razie na jednej piątce spadkowej nie powinno się skończyć.< Wstecz