Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Towary i Metale

Fale Elliotta:

Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

UWAGA!: Aby zakupić pakiet należy najpierw zarejestrować się w Serwisie i zalogować.


Fusy na tydzień 24'09 2009-06-07 02:33

TOWARY I METALE

CRUDE (interwał weekly i EOD):

crude wk crude eod

Na Crude pośpieszyłem się z zakończeniem impulsu. Być może wykonujemy falę wydłużona. Jest to prawdopodobne gdyż fale i oraz ii były podobnej długości. Gdyby rzeczywiście tak było to zasięg ruchu trzeba wyznaczyć ekspancją 162% sumy fal i + iii.
Możliwe jednak, że pochrzaniłem coś we wcześniejszych oznaczeniach i ruch od dołków jest podwójnym Zigzagiem ABC z trójkątem jako B. W takim wypadku zasięg ruchu trzeba wyznaczyć równością fal A=C. Taki zasięg został już prawie zrealizowany. Jeżeli więc zobaczymy revers na USD i tu powinniśmy zawrócić.

Właściwie nie mam nic do dodania. Zasięg dla ZZ osiągnięty, dla wydłużonej piątki jeszcze długo nie. Jak zawrócimy solidnie będzie wiadomo co jest grane.

SOYAOIL (interwał weekly i EOD):

soyaoil wk soyaoil eod

Wg mnie pierwszy segment fali (b) został wyrysowany. Po wyrysowaniu trójfalowej korekty powinna być kontynuacja ruchu korekcyjnego.

SOYAOIL zrobił kolejną falkę UP. Siódmą dodajmy. Albo to jest część płaskiej korekty (b) albo ruch od dołków w przypadku braku kolejnych podfal będzie trzeba oznaczyć korekcyjnie.

COPPER (interwał weekly i EOD):

copper wk copper eod

COPPER kreśli korekcją podfalę (b). Być może w formie trójkąta. Do realizacji takiego scenariusza brakuje zejścia w dół jako podfala e oraz wybicia.

Na COPPER mamy wybicie ale korekcyjna fala (b) wygląda na falkę niższego rzędu. Możliwe więc, że mamy do czynienia z impulsem wzrostowym a ostatnia konsolidacja to trójkąt jako podfala 4.

GOLD SPOT (interwał weekly i EOD):

gold wk gold eod

GOLD SPOT zawrócił w ostatniej chwili. Oczekuje kontynuacji wycieczki na południe.

 

Tyle ode mnie.

Pozdrawiam serdecznie
LeM


< Wstecz