Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Towary i Metale

Fale Elliotta:

Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

UWAGA!: Aby zakupić pakiet należy najpierw zarejestrować się w Serwisie i zalogować.


Fusy na tydzień 25'09 2009-06-14 01:35

TOWARY I METALE

CRUDE (interwał weekly i EOD, 60 min):


   

Właściwie nie mam nic do dodania. Zasięg dla ZZ osiągnięty, dla wydłużonej piątki jeszcze długo nie. Jak zawrócimy solidnie będzie wiadomo co jest grane.

Nie zawróciliśmy więc zwykły Zigzag odpada . Pozostaje Elongated ale tam nie ma jak wyznaczyć zasięgu bo fale w takim Zigzagu z reguły nie wchodzą w relacje Fibonacciego, lub wydłużona piątka z zasięgiem 80 USD. EZ mógł skończyć się na ostatnich szczytach ale nie sądzę bo Crude na tyle zerwała przyczepność, że chwilowo nie zachowuje tradycyjnej odwrotnej korelacji z USD. Na wykresie 60 min rozpisałem fale do stopnia Sub Minuette. Widać wyraźnie równość fali pierwszej i trzeciej (choć ta druga prawidłowo minimalnie dłuższa). W takim wypadku należy spodziewać się wydłużonej piątki. Zejście poniżej fali 4 Minuette zakończy impuls wzrostowy.

SOYAOIL (interwał weekly i EOD):


 

SOYAOIL zrobił kolejną falkę UP. Siódmą dodajmy. Albo to jest część płaskiej korekty (b) albo ruch od dołków w przypadku braku kolejnych podfal będzie trzeba oznaczyć korekcyjnie.

 

Na razie zakładam, że ruch na południe to część C płaskiej korekty (b) Intermediate. Zejście to jednak nie powinno przekroczyć dołka fali iv Minute. Gdyby tak się stało trzeba będzie fale w ostatnim impulsie up rozpisać nieco inaczej.

COPPER (interwał weekly i EOD):

 

Na COPPER wg oznaczeń preferowanych ruch wzrostowy jako fala (a) powinien być zakończony lub jest w schyłkowej fazie. Ten tydzień pokaże, czy jest sens rozpatrywać notacje alternatywną, zakładającą dalsze wzrosty w ramach podfali (c).

GOLD SPOT (interwał weekly i EOD):


 

GOLD SPOT zawróciło w ostatniej chwili. Oczekuje kontynuacji wycieczki na południe.

Komentarz b.z.


Tyle ode mnie.

Pozdrawiam serdecznie
LeM


< Wstecz