Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Towary i Metale

Fale Elliotta:

Towary i Metale: CL.F (ropa), HG.F (miedź), XAU/USD (złoto), XAG/USD (srebro), ZC.F (kukurydza), ZS.F (soja); interwał wk, eod, 60 min i 10 min;

UWAGA!: Aby zakupić pakiet należy najpierw zarejestrować się w Serwisie i zalogować.


Fusy na tydzień 26'09 2009-06-21 20:35

TOWARY I METALE

CRUDE (interwał weekly i EOD, 60 min):

   

Nie zawróciliśmy więc zwykły Zigzag odpada . Pozostaje Elongated ale tam nie ma jak wyznaczyć zasięgu bo fale w takim Zigzagu z reguły nie wchodzą w relacje Fibonacciego, lub wydłużona piątka z zasięgiem 80 USD. EZ mógł skończyć się na ostatnich szczytach ale nie sądzę bo Crude na tyle zerwała przyczepność, że chwilowo nie zachowuje tradycyjnej odwrotnej korelacji z USD. Na wykresie 60 min rozpisałem fale do stopnia Sub Minuette. Widać wyraźnie równość fali pierwszej i trzeciej (choć ta druga prawidłowo minimalnie dłuższa). W takim wypadku należy spodziewać się wydłużonej piątki. Zejście poniżej fali 4 Minuette zakończy impuls wzrostowy.

Nadal nie mam pewności co do zakończania fali wzrostowej. Jedyny impuls spadkowy jaki zaobserwowałem na wykresie to tej z piątku. O niczym on jednak nie przesądza, gdyż mógł to być koniec korekcyjnej fali ii. Dopiero kontynuacja spadków, a w szczególności zejście poniżej poziomu 67 USD potwierdzi kierunek południowy.

SOYAOIL (interwał weekly i EOD):

 

Na SOYAOIL zejście w zakres fali iv poprzedzającego obecne spadki impulsu wypełniło minimalny zasięg dla korekty (b) Intermediate. Nie oznacza to jednak, natychmiastowych wzrostów. Po pierwsze, do zakończenia piątki spadkowej jako C Minor brakuje jednej podfali. Po drugie, na ruchu ABC fala (b) wcale nie musi się skończyć. Zobaczymy co zostanie wyrysowane po zakończeniu obecnego ruchu spadkowego. Wtedy będzie można powiedzieć więcej o strukturze ruchów.

COPPER (interwał weekly i EOD):

 

Na COPPER jeżeli oznaczony trójkąt był podfalą 4 Minor to powinniśmy kontynuować spadki w ramach fali (b). Alternatywnie, jeżeli był podfalą (b), to czeka nas silny ruch w górę w ramach podfali (c) – konkretnie 3 w (c).

GOLD SPOT (interwał weekly i EOD):

 

Gold kontynuowało ruch w kierunki południowym na początku tygodnia, po czym próbowało lekko korygować. Na wykresie intra do wykończenia impulsu brakuje jednej małej podfali. Kurs jest ponadto na średniej EMA, tak więc możliwe jest odbicie korygujące całe ostatnie spadki, po wykonaniu którego powinniśmy kontynuować spadki ze zwiększoną dynamika.


Tyle ode mnie.

Pozdrawiam serdecznie
LeM


< Wstecz