Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Raporty Specjalne

Fale Elliotta: Analiza elliotowska FW20 i WIG20. Uaktualnienie oznaczeń pomiędzy raportami tygodniowymi.

WIG 20: Analiza Symetrii Warości i Czasu 2009-12-07 00:10

6.12.2009

CHARAKTERYSTYKA OBECNEGO SZCZYTU NA WIG20 4.12.2009

Obecny szczyt na Wigu 20 wykazuje pewne cechy geometryczne (cena i czas) świadczące o potencjalnej istotności. Czy tak jest (jak zwykle) - nie wiem, ale warto rozważyć taką możliwość. Statystycznie jesteśmy w najlepszym okresie dla wzrostów.

Szczyt z 4 grudnia został utworzony w 0.618 czasu trwania ostatnich spadków biorąc pod uwagę dni sesyjne ( analizując dni kalendarzowe z wymienioną geometrią czasu będziemy mieli do czynienia w końcu przyszłego tygodnia) i na zniesieniu 44,7 % całej bessy. Dodatkowo w okolicach bieżącego szczytu umiejscowiony jest klaster zniesień niższego stopnia (61,8 i 78,6).

Należy zwrócić również uwagę na równość w czasie potencjalnej fali C ( klin ?) i sumie czasu trwania fal A i B. Układ ten może być sprzyjający do wygenerowania potencjalnej podaży. Łamanie takich układów prowadzi często do akceleracji ruchu wywołanego popytem wynikającym z zamykania pozycji grających na odwrócenie trendu

Rozpatrując miejsce potencjalnego szczytu chciałem zwrócić uwagę na potencjalny rytm na rynku wynikający z charakterystyki powiązania z liczbą 0,707. W całym spadku 2007- 2008 mieliśmy na dnie tzw. Inside geometry, gdzie jedna wewnętrzna składowa stanowi 0,707 całego spadku ( CD niebieskie do AD) .

Proszę zwrócić uwagę na to jak rozwija się cały ruch wzrostowy w zgodzie z tym współczynnikiem.

Ruchy oznaczone strzałkami w jednym kolorze są w zależności 70,7.

W wewnętrznych strukturach tych ruchów również można zauważyć zależność 70,7 jednej nogi do drugiej wprost lub odwróconą. 2481 to potencjalna projekcja dla układu fioletowego.

Na koniec na wykresie poniżej odrobina harmoniczności dla bardziej wtajemniczonych – myślę, że do objaśnienia w przyszłości

XAD – zniesienie zewnętrzne
Alt – zależność CD/AB
Rx - reverse cross
Plus dodatkowe potencjalne zasięgi oparte na setupach wynikających z ruch typu 1:1 .

Potencjalne oczekiwanie na szansę odwrócenia upatruję również w osiągnięciu przez OEX ( 100 największych spółek z SPX ( 97% - dla ścisłości) zniesienia 48,6 ( zniesienie z tego samego cyklu co 78,6 ; 61,8; 38;2 ). Tam również rynek powinien niebawem się określić co do akceleracji wzrostu, bądź odwrócenia.

Pozdrawiam,

Mie

Ewentualne pytania dotyczące analizy proszę kierować na adres:

mie358@gmail.com


PS:

Trend niewątpliwie jest UP. Poniżej wartości dla odwrócenia dla zasady: graj zgodnie z 3 dniowym swingiem i 5-cio godzinowym swingiem Ganna.

5 barowy 60 min swing Ganna UP – reversal 2394
TWS 60 min UP
3 DNIOWY SWING UP
Reversal 2385

< Wstecz