Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Raporty Specjalne

Fale Elliotta: Analiza elliotowska FW20 i WIG20. Uaktualnienie oznaczeń pomiędzy raportami tygodniowymi.

WIG 20: Analiza Symetrii Warości i Czasu 14.12.2009 2009-12-14 00:03

14.12.2009

Czy w piątek mogło być denko fali e?


Rynek zatrzymał się w piątek na zniesieniu 66,7 ostatniego swingu oraz 38,2 swingu wyższego stopnia. Co ciekawe zależność dwóch ostatnich fal spadkowych pozostaje w znanej już zależności alt 70, 7 (dla tych, co czytali poprzednie moje analizy). Stochastic na interwale 4H wyprzedany i generuje sygnał kupna.
Nieco jeszcze na temat daty piątkowej, jako potencjalnego odwrotu w sekwencji ostatnich swingów.

Dwie ostatnie fale spadkowe są w relacji czasowej 61,8 ( pozostałe potencjalne fale spadkowe w trójkącie – a i c były sobie równe po 7 dni sesyjnych - a e do nich to 61,8). Pozostałe zależności czasowe na wykresie. Potencjalna układ czasowy odwrócenia wynika z klastra zbudowanego na zależnościach czasowych opartych na znanych relacjach Fibonacciego między ostatnimi swingami.

Jeśli to był dołek – to pozostaje Price Action w celu egzekucji tradu zgodnego z prognozą falową. W zasadzie przebicie piątkowego szczytu na 2362 daje szanse rozegrania rynku zgodnego z nią. Należy zwrócić uwagę na poziom 2368, z którego to odwrót i przekroczenie korekty 1:1 do dołu ( overbalance w ruchu do góry) może stwarzać zagrożenie klasyczną korektą w ruchu do dołu. Kolejne opory wynikające z zależności typu alt i zniesienia ostatniego spadku zaznaczone są na wykresie. W przypadku słabego otwarcia wsparcie to 2334 - na obecną chwilę.3 D SWING DOWN Reversal 2386

5 barowy 60 min swing Ganna DOWN – reversal 2362

TWS 60 min UP

Ewentualne pytania dotyczące analizy proszę kierować na adres:

mie358@gmail.com

 

Mie


< Wstecz