Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

FW20 i linie Marsa (free)

Tydzień 24'2020: FW20 i linie Marsa 2020-06-07 21:42

Dzień dobry,Na wykresie z liniami Marsa, w mijającym tygodniu,  kurs przebił pierwszy opór na poziomie 1690 pkt. i  dotarł niemal do kolejnego  na poziomie 1780 pkt.  Z tego poziomu rozpoczęła się korekta, która jednak zeszła jedynie do wsparcia na przełamanym uprzednio oporze. To podstawa do optymizmu i prognozowania kontynuacji ruchu wzrostowego. Opory na 1780 pkt. i wyżej na 1870 pkt.  Wsparcie na 1690 pkt.

Na wykresie z liniami Marsa kurs przebił opór na poziomie który znajduje się obecnie na poziomie 1800 pkt. i dotarł niemal do następnego, na poziomie 1870 pkt. Niestety dzieje się to na pełni wspomaganej zaćmieniem Księżyca. To może kończyć tę falę korekty wzrostowej, a w najbardziej niedźwiedzim oglądzie, cały ruch korekcyjny. Wsparcie na poziomie 1800 pkt. Opór na 1880 pkt. i wyżej na 1900 pkt.

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz