Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Astrologia mundalna

   Astrologia mundalna, zwana także polityczną używana jest do prognozowania zmian dotyczących państw i narodów. Kwestie pokoju/wojny, sojuszy i wymian handlowych, wyborów i partii politycznych, reformy systemów finansowych bądź emerytalnych  katastrof naturalnych i wszystkich tych rzeczy, które w zaciszu gabinetów wpływają na nasze, całkiem prywatne życie związane są z tą dziedziną astrologii.
   Prawdę mówiąc są to korzenie astrologii, bowiem w czasach kiedy 70% pracy astrologa stanowiły matematyczne wyliczenia, trudno było zajmować się tym hobbistycznie. Mecenasami astrologów z oczywistych względów byli ludzie dzierżący władzę. Miało to swoje plusy i minusy. Korzyścią były wiadomości dotyczące czasu i mechanizmów wydarzeń, a co za tym idzie trafność prognoz i możliwość podejmowania mądrych decyzji.
Niewątpliwym minusem była możliwość utraty głowy przez pracownika nieba, bowiem nie każdy władca był otwarty na trudne wieści, a jeśli astrolog ze strachu obiecywał gruszki na niebie, gniew był jeszcze większy.
   W astrologii mundalnej bierze się przede wszystkim pod uwagę takie zdarzenia jak zaćmienia Świateł, krytyczne aspekty i wejście w kolejny znak (ingres) ciężkich planet.

   Toteż jeśli na niebie zbliżać się będą powyższe zjawiska, postaram się je opisać i zastanowić jak dalej potoczą się losy globalnej wioski.