Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Doradztwo astrologiczne

Stara astrologiczna prawda mówi, że klient zwraca się do astrologa po poradę podczas tranzytu Saturna. Rzadko kiedy zadowolony z siebie człowiek szuka wsparcia u innych. Bo niby po co? Przecież jest taki superowy, że hej, a na dodatek myśli, że tak będzie zawsze. Fortuna jednak kołem się toczy. Oprócz nielicznych wyjątków, tych którzy zawsze mają pod górkę lub z górki, życie większości z nas to giełda -  hossa, bessa lub trend boczny. Warto wiedzieć, kiedy zaangażować się w jakąś działalność by przyniosła nam lepszą przyszłość, lub kiedy odpuścić sobie ruch, który zmieni idyllę w koszmar.

Astrologia urodzeniowa

Ojciec chciał żebyś był piłkarzem, a Ty lubiłeś tańczyć? Teraz Ty jesteś ojcem i chcesz żeby dziecko zostało tancerzem. Czy Ty zostałeś piłkarzem? Twoje dziecko nie posiada talentów tylko dlatego, że powinno spełniać Twoje marzenia. Sprawdź jakie cechy i okoliczności pomocne będą w osiąganiu życiowego sukcesu, a jakie wady podcinać Ci będą skrzydła. W co inwestować swoją energię, a co będzie ją bezużytecznie wysysało.

Astrologia partnerska

Miłość, romans, ślub i …. zobowiązanie na resztę życia. Ludzie wkładają więcej wysiłku w kupno nowego samochodu niż w tak istotną decyzję. Czy denerwujące Cię cechy u partnera „same znikną”, czy też nasilą się z upływem czasu? Kiedy i w jakiej dziedzinie nastąpią kryzysy i co ważniejsze: jak można je rozwiązać.

Astrologia biznesowa

Partnerstwo to nie tylko relacje uczuciowe. Masz pomysł, ktoś ma kasę – świetny układ na spółkę. Takie są początki, koniec bywa różny. Sprawdź, czy Twoje pieniądze lub pomysł nie odejdą razem z partnerem. Kto powinien zająć się PR'em, a kto administracją, gdzie szukać profitów, a gdzie dostaniecie po kieszeni.


Astrologia inwestycyjna

Chcesz zainwestować, ale nie wiesz w co. Dobrze szło na akcjach, a na kontraktach dostałeś baty? Każdy ma swój indywidualny „punkt przyłożenia” przyciągający pieniądze. Dla jednego będą to nieruchomości, dla drugiego giełda, dla kogoś innego sztuka. Zapewne znasz „I nie ma co kopać się z koniem”. Zarabiaj pieniądze tam, gdzie Ci pisane, a baw się tam gdzie lubisz – zachowując zdrowe proporcje.  
Chcesz wziąć kredyt? Życzę Ci szybkiej i bezbolesnej spłaty. Jednak przez okres kilkunastu lat musisz się liczyć z możliwością finansowych dołków spowodowanych utratą pracy, chorobą lub innymi okolicznościami losowymi. Wiedząc z kilkuletnim wyprzedzeniem o słabszym okresie możesz się nań przygotować, zamiast w ostatniej fazie prosperity załadować się w nowy kredyt na samochód lub wypasione wakacje.

Astrokartografia

Chcesz zmienić miejsce zamieszkania? Zapewne liczysz się także ze zmianą całego życia.  W mieście X gdzie do tej pory mieszkałeś, miałeś wsparcie znajomych, mama zupę grzała, skromna pensyjka wpływała. W wymarzonym mieście Y znajomych jak na lekarstwo, dania z mikrofali i orka po 18 godzin na dobę. Być może jesteś w tym miejscu by zrobić majątek i karierę kosztem życia osobistego. Warto jednak wiedzieć, że gdzieś tam jest miasto Z, gdzie po kilku latach możesz się przeprowadzić, by znaleźć partnera na resztę życia i odcinać kupony wypracowane w mieście Y.
Astrokartografia jest dziedziną astrologii odpowiadającą na pytanie: gdzie na świecie - szukać miłości, pieniędzy, sławy lub rozwoju. Jakie kierunki, państwa i miasta są dla Ciebie „szczęśliwe”, a jakie będą powodem kłopotów i rozczarowań.

Astrologia elekcyjna

Kiedy rozpocząć działanie, aby osiągnąć zamierzony efekt. Jeśli myślisz o rozpoczęciu istotnego działania warto wybrać dogodny moment. Ilu było ludzi z dobrymi pomysłami, które legły w gruzach po zmianach prawa, kursu walut lub kłopotach wspólnika. Odpowiednia data zgodna z Twoim horoskopem i regułami astrologii elekcyjnej może jednak być odległa o parę miesięcy, toteż zdecyduj się na taki horoskop z dużym wyprzedzeniem.   
      
Powyższe przykłady to zaledwie niewielka część możliwości jakie oferuje astrologia.

Przekładając to na „ludzkie”: kiedy masz kłopoty, pytania, zastanawiasz się co dalej, warto zapytać o radę, poznać klucz do szyfru życia, horoskop, który będzie się otwierał w miarę ruchu planet. Ile razy wzdychając mówiłeś; „gdybym wiedział wcześniej”? Korzystając z mojej porady, możesz ograniczyć takie sytuacje w przyszłości. Nie oczekuj cudów. Wszystko zależy od Ciebie. U mnie możesz poznać mapę, ale ja za Ciebie nigdzie nie pójdę i życia nie przeżyję. Jeśli chcesz usłyszeć, że Twoje życie jest do bani i usprawiedliwiać to „złym” horoskopem to źle trafiłeś. Jeśli nie słuchasz innych, to po co Ci moja rada? Kup sobie większe lustro, wątpię żeby pomogło, ale na pewno sprawi Ci większą frajdę. Kosmos jest przede wszystkim sprawiedliwy, dostajesz to co dajesz.

Take the red pill, or the blue bill.